Відбулася четверта студентська конференція, присвячена Дню слов'янської писемності і культури

Автор: Uspeh от 15-05-2012, 14:37, переглянуло: 2491

 

Відбулася четверта студентська конференція, присвячена Дню слов'янської писемності і культури
Відбулася четверта студентська конференція, присвячена Дню слов'янської писемності і культури

Цього року активну участь у роботі конференції взяли студенти факультетів агрономічного, агрохімії та ґрунтознавства, лісового господарства, інженерів землевпорядкування, обліку і фінансів: П.Шишов, Б. Роза, Н.Рікард, Г.Арміель, М.Крамний, М. Назріцький, О.Гаврашенко, А.Галаш, Т.Соловей, К.Васічкова, А.Бірюкова, М.Брегеда, Є.Степаненко, О.Самойлов, А.Альохіна, Г.Живолуп, С.Резніченко, А.Цибулько, О.Малишев, К.Жмихова, А.Коваленко, В.Сіденко, Н.Капінос, К.Парасочка, О.Злобіна, Л.Гришина.
Найбільш цікавими були доповіді М. Крамного «Просвітницька діяльність Кирила і Мефодія» (лісфак), П.Шишова «Українська масова культура та проблеми її розвитку» (ф-т обліку і фінансів), М.Брегеди «Символіка кольору: етнокультурний аспект» (ФАГ), О.Малишева «Етапи і форми розвитку графічного письма» (агрофак), а також студентів-іноземців Бонер Рози «Сопоставительный анализ руського речевого этикета и речевого этикета народов Камеруна» (ф-т обліку і фінансів), Ніріко Рікарда «Культура і побут Мадагаскару» (підготовче відділення).
У перерві між пленарним засіданням і роботою секцій конференції студентка факультету агрохімії та ґрунтознавства Світлана Мощенко презентувала власну поезію.
У рамках конференції співробітниками ЦНБ було організовано виставку книжкових скарбів «Слов’янський хід». Особливо зацікавила всіх присутніх розповідь про долю книги «Остромирове Євангеліє» О.Д.Кандаурової (зав.сектором рідких і дореволюційних видань бібліотеки).
Викладачі кафедри української та російської мов закликають усіх не бути байдужими до мови і культури свого народу, підтримувати традиційні заходи університету, плекати культурні здобутки українського народу і стати учасниками ювілейної конференції 2013 р.
Категорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.