Конкурс студентських наукових робіт

Автор: Intercom от 31-03-2016, 06:38, переглянуло: 671

 

   Для підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Міністерство освіти і науки України щороку проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

   Його перший тур проводять у вищих навчальних закладах III–IV рівнів акредитації у жовтні–грудні. Студенти подають роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, у якому вони навчаються. Конкурсна комісія відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі науки (групи спеціальностей або спеціальності) для участі у другому турі та надсилає їх галузевим конкурсним комісіям вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, визначених Міністерством освіти і науки України базовими.

   Другий тур Конкурсу проводять у два етапи:

     –       перший етап – заочний (рецензування робіт);

     –       другий етап – очний (науково-практична конференція).

У 2015/16 навчальному році у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва переможцями першого туру Всеукраїнського конкур­су студентських наукових робіт за напрямом «Економіка сільського гос­по­дарст­ва і АПК» стали студентки факультету менеджменту і економіки та факультету обліку і фінансів:

  • Бондаренко Анастасія Євгеніївна – студентка 4 курсу 1 групи напряму під­го­товки «Менеджмент» (науковий керівник – кандидат економічних наук, професор університету, проректор з навчально-виховної роботи В.М. Петров);
  • Григоренко Юлія Леонідівна – студентка магістратури 1-го року навчання спеціальності «Фінанси і кредит» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Н.І. Шиян);
  • Овчіннікова  Катерина Вікторівна – студентка магістратури 1-го року навчання спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування » (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій І.О. Шарко).

   Наукові роботи переможців були надіслані для участі у другому турі Конкурсу до Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам’янець-По­­­­дільський  Хмельницької області), який Міністерство освіти і науки обрало як базовий. У цілому на конкурс було надіслано 64 студентські наукові роботи з 35 вищих навчальних закладів України ІІІ–IV рівнів акредитації. За результатами першого заочного етапу (рецензування робіт), наукова робота Бондаренко Анастасії на тему «Організація внутрішньогосподарської переробки зерна пшениці на борошно» була визнана однією з кращих і вона отримала запрошення для участі у другому етапі конкурсу – науково-практичній конференції, яка відбулася 24–25 березня 2016 р. у Подільському ДАТУ.

   Для участі у підсумковій науково-практичній конференції члени галузевої конкурсної комісії відібрали 17 кращих студентських наукових робіт. З доповідями виступили 16 студентів з 15 вищих навчальних закладів України. За підсумками захисту своєї наукової роботи Бондаренко Анастасія була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка сільського господарства і АПК» з врученням диплома ІІ ступеня.

Конкурс студентських наукових робіт


Конкурс студентських наукових робіт


Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства і АПК»

Бондаренко Анастасія з науковим керівником – проректором з навчально-виховної роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, кандидатом економічних наук, професором університету Петровим В.М.Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.