День поля

Автор: Intercom от 29-09-2016, 11:02, переглянуло: 673

 

День поля


    8 вересня 2016 р. завідувач кафедри фітопатології професор Туренко В.П., доцент Плєтнікова Н.Я. та магістр першого року навчання факультету захисту рослин Логвінов І.С. брали участь у проведенні кооперативом «Лімагрейн» презентації своїх дослідів до «Дня поля», який було організовано у СГП «Вітязь» Чугуєвського району Харківської області.

    Кооператив «Лімагрейн» (Франція) разом із компанією BASF (Німеччина) лідером світової хімічної галузі - та компанією КУН - найбільшим у світі виробником причіпної та навісної сільгосптехніки - демонстрували високопродуктивні гібриди соняшнику Мегасан, Голдсан, Тунка та ліній ЛГ (ЛГ5377, 5412 та ін.), які мають високий вміст олії та стійкі  до різноманітних шкідливих організмів. Також були представлені сучасні гібриди кукурудзи різних строків стиглості - Фантастик, Адвей, Джоді та лінії ЛГ (ЛГ 3232, ЛГ30360 та ін). Особливу увагу було акцентовано на технологію їх вирощування та захисту від шкідливих організмів. Виступали регіональні представники компаній, яким було задано багато питань щодо особливостей вирощування представлених гібридів у різних агрокліматичних зонах та їх продуктивності.

    Сучасному аграрію доводиться поєднувати багато функцій. Зокрема бути досвідченим, обізнаним агрономом, захисником рослин, економістом, менеджером, щоб досягти ефективності в отриманні не тільки високої врожайності, а й екологічно чистої рослинницької продукції, яка зараз користується особливим попитом на європейських ринках.

    Учасникам цього заходу була представлена сучасна техніка для виконання певних технологічних процесів: оранки восьмикорпусним плугом, дискування стерні дисковими боронами, обприскування 48 - метровою штангою, посіву сівалкою точного висіву з одночасним застосуванням мінеральних добрив і засобів захисту рослин.

    Присутні аграрії мали можливість укласти вигідні для себе угоди на придбання насіння соняшнику, кукурудзи та інших польових і овочевих культур і сучасної техніки, отримати проспекти, каталоги та консультації.

    Викладачі кафедри фітопатології зустрілися із випускниками факультету захисту рослин, які цікавились життям кафедри, факультету, університету і висловили велику вдячність професорсько-викладацькому складу за надані їм знання в університеті за роки навчання. Отримані в університеті знання вони успішно використовують на виробництві.

    Особливо приємно було почути слова подяки на адресу викладачів університету, висловлені менеджером регіонального маркетингу Північно-східного регіону України Моргуном М.М., який проходив підвищення кваліфікації в Києві, Львові і відзначив знання отримані ним у нашому університеті.

    З ними була проведена бесіда щодо умов прийому на навчання денної і заочної форм та отримання другої вищої освіти і залучення абітурієнтів на факультети університету.

    Ми запросили наших випускників до участі в заходах, присвячених 200-річчю заснування  рідного університету.


Стаття підготовлена завідуючим кафедри фітопатології,

професор В.П. ТуренкоКатегорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.