Відгук зі стажування

Автор: Intercom от 31-10-2016, 11:00, переглянуло: 2095

 

   Я, Мартинюк Марина, студентка 2 року магістратури агрономічного факультету ХНАУ ім. В. В. Докучаєва спеціальності генетика та селекція с/г культур, проходила літню виробничу практику у 2016 році за кордоном на французькій фермі «Gaec de Jeu» . Проживала я разом з родиною Шампіні – власниками цього господарства. Ця родина має власне ферму з козами, теплиці (16 шт.) для виробництва насіння дрібнонасінних культур­ – морква, петрушка, капуста кольорова, кабус, мілан, перець, кріп…та близько 80 га орних земель безпосередньо для забезпечення годівлі тварин та вирощування насіння квітів.

   Я працювала як на фермі так і в теплицях, приймала участь у таких видах робіт: збиранні голівок перцю та підготовка його до просушування, сортуванні насіння моркви, посадка материнських та батьківських форм капусти, збір та розкладання каналів системи зрошення в теплицях, внесення засобів захисту від шкідників, доїння кіз та роздача гранульованих добавок… Разом з родиною відвідала чимало визначних місць франції, зокрема Ейфелеву вежу, Арку Тріумфу, Нотр Дам-де-Парі, Мулен Руж, побувала на Монмартрі, познайомилася з численною кількістю музеїв та стародавніх замків . Відкрила для себе Францію, як країну якісного вино- та сиро- виробництва.

   Мені сподобалася ця програма. Як на мене, вона дає можливість для молодих спеціалістів краще пізнати майбутню професію, набути досвіду у сфері своїх професійних навиків, познайомитися з технологіями та спецтехнікою закордонних виробників та просто відкрити для себе новий світ, отримати нові враження.

Відгук зі стажування
Відгук зі стажування
Відгук зі стажування
Відгук зі стажування
Відгук зі стажування
Відгук зі стажування

Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.