АГРО - 2012

Автор: Antip от 9-09-2012, 22:46, переглянуло: 2307

 

У період з 5 по 8 вересня 2012 року в Національному комплексі «Експоцентр Україна» у місті Києві відбулася XXIVМіжнародна агропромислова виставка «АГРО - 2012» 

Організатором виставки традиційно є Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Мета виставки: всебічне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва, оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості, сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в АПК, а також презентація досягнень кращих господарств і сільськогосподарських підприємств усіх областей України,; демонстрація кращих зразків світового та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки, обладнання, ветеринарних і біопрепаратів, агрохімії, біоенергетики та агроекології.

Цього року у виставці брали участь 734 підприємств, фірм, компаній з 24 регіонів України та АР, іноземні компанії з 18 країни світу: Бельгія, Білорусь, Великобританія, Данія, Ірландія, Італія, Канада, Китай, Німеччина, Польща, Росія, США, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Індія.

Не винятком є і традиційна участь у даному заході навчальних закладів, серед яких вже вкотре приймає участь Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва.

Експозицію нашого університету відкрив ректор Володимир Кузьмич . Делегація нашого університету була представлена проректором з наукової роботи Олійником О.В., директором ІІМ Лисенко В.В., деканом ФАГ Дегрярьовим В.В., доцентом кафедри статистики і економічного аналізу Яровою В.В., доцентом кафедри ґрунтознавства Чекар О.Ю., викладачем кафедри економіки підприємства Сєвідовою І.О., асистентом кафедри землевпорядного проектування Фінашиною Г.В., ст. лаборантом відділу науково-інформаційного забезпечення Насоновою Л.Ф.

Під час виставки Департаментом науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій було проведено низку організаційних заходів для представників вищих навчальних закладів Мінагрополітики та науково-дослідних установ НААН, представників вітчизняного та зарубіжного аграрного бізнесу. Одним з яскравих заходів був Інвестиційний форум «Аграрна освіта виробництву» на якому від науковців нашого університету були представлені з презентацією інвестиційні проекти «Створення комплексу теплиць для поза сезонного виробництва овочевої продукції» (Сєвідова І.О.) і «Технологія переробки побутових відходів» (Дегтярьов В.В., Чекар О.Ю.).

В результаті роботи виставки було отримано ряд дипломів про вагомий внесок в організацію і проведення виставки, а також отримано золоту медаль за вагомий внесок у розвиток аграрного сектору України в номінації «Технологія переробки твердих побутових відходів у органо-мінеральне добриво-меліорант».


 Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.