Участь у міжнародній конференції в рамках проекту Темпус

Автор: Uspeh от 11-09-2012, 17:27, переглянуло: 2758

 

 

 

 

Викладачі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва доцент кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Попов А.С. та доцент кафедри землевпорядного проектування Тимошевський В.В. прийняли участь у міжнародній конференції в рамках проекту Темпус «Розвиток освіти в питаннях управління земельними ресурсами в Україні та Македонії», яка відбулась з 3-7 вересня в університеті Св. Кирила та Мефодія, м. Скоп'є, Македонія. На конференції обговорювалися актуальні питання перспективи розвитку землевпорядної освіти, сучасні проблеми землеустрою та планування використання земель, розвиток сучасних інформаційних технологій в Україні, Македонії та Європі, а також шляхи вдосконалення механізму управління земельними ресурсами в сучасних умовах.

Програмою конференції було передбачено ознайомлення на практиці з роботою Міністерства сільського господарства та водних ресурсів щодо розроблення національної політики з управління земельними ресурсами, банків щодо механізму застави земель, Національної кадастрової служби щодо проведення кадастрових та землевпорядних робіт, з повсякденною роботою ліцензованих землевпорядників.

 

 

Участь у міжнародній конференції в рамках проекту Темпус

 

(Фото 2. Візит делегації Темпус до Агенції з кадастру нерухомості, м. Скоп'є)

 

4 вересня 2012р. Попов А.С. та Тимошевський В.В. разом з українською делегацією, яка була представлена професорами та доцентами Київського національного університету будівництва та архітектури, Донецького національного технічного університету та Львівського національного аграрного університету у м. Скоп'є прийняли участь в урочистому прийнятті з нагоди 21-ї річниці Незалежності України. На заході були присутні представники виконавчої та законодавчої влади Республіки Македонія, провідних політичних сил, ділових кіл Македонії, науковці, відомі представники культурно-мистецьких кіл, журналісти провідних македонських ЗМІ, активісти української громади РМ, а також представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Скоп'є.

Участь у міжнародній конференції в рамках проекту Темпус

 

(Фото 3. З ліва на право: доцент кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Попов А.С, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Македонія Гончарук Ю.О., доцент кафедри землевпорядного проектування Тимошевський В.В.)

 

 

 Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.