Заключний конкурс звітів про практику

Автор: Intercom от 4-01-2017, 10:17, переглянуло: 883

 

Заключний конкурс звітів про практику

   У листопаді 2016 року в університеті відбувся заключний етап конкурсу на кращий звіт про виконання програми практики здобувачами.

   Згідно Положення про конкурс у ньому взяли участь 42 звіти-переможці під час проведення факультетських конкурсів.

   Конкурсна комісія, яку очолювала перший проректор І.М. Сафронська, ретельно розглянула звіти-конкурсанти і визначила переможців. Серед них дипломанти конкурсу Марія Горошенко та Анна Колодченко (факультет обліку і фінансів), Катерина Жмихова та Анна Костян (агрономічний факультет), Анастасія Польова та Катерина Соломатіна (факультет захисту рослин), Віктор Борисенко та Ілля Мамін (факультет інженерів землевпорядкування), Ольга Міщенко та Ігор Трухан (факультет лісового господарства) та інші.

   Перше місце за результатами набраних балів одержав факультет лісового господарства (декан факультету доцент М.М. Ведмідь, заступник декана з наукової роботи доцент Ю.В. Карпець), друге – факультет захисту рослин (декан факультету доцент І.В. Забродіна, заступник декана з наукової роботи доцент Л.В. Головань), на третьому місці факультет обліку і фінансів (в.о. декана факультету Ю.С. Пеняк, заступник декана з наукової роботи доцент І.В. Горковенко).

   Ректор університету професор В.К. , підписуючи наказ про нагородження переможців, побажав професорсько-викладацькому складу, керівникам практик від кафедр та виробництва, колективу магістрантів і студентів великої наполегливості, бажання та наснаги в оволодінні сучасними знаннями, досвідом і практикою для подальшого розвитку й процвітання агропромислового комплексу нашої країни.

 

С.О. Марченко, завідувач практикиКатегорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.