Безкоштовні курси французької мови!

Автор: Intercom от 15-03-2017, 15:29, переглянуло: 761

 

Безкоштовні курси французької мови!

 

   В рамках реалізації угоди про співробітництво з «Федерацією обміну студентами Франція-Україна» в університеті з 03-14 квітня 2017 р. будуть проводитися інтенсивні курси з вивчення французької мови. Курси буде проводити француженка Марі Бакун, яка є досвідченим лінгвістом у викладанні французької мови як іноземної. 

   Спілкування з носіями мови – це можливість з перших хвилин зануритись у досліджувану культуру країни. З викладачем-носієм мови швидше виникають контакт і розкутість, знімаються психологічні бар'єри, забуваються зазубрені мовні штампи.

   Спілкування з викладачем-носієм мови корисне для отримання навичок сприйняття мови на слух. Це особливо важливо для тих, хто вже володіє мовою на певному рівні, але має певний психологічний бар'єр.

   У будь-якому випадку, це унікальна можливість вивчити та покращити рівень володіння французькою мови в університеті без будь-яких фінансових витрат!

   Для проходження курсів запрошуються студенти, які були вже відібрані на проходження практики у Франції, студенти, які планують проходження практики у майбутньому, а також усі інші бажаючі, в т.ч. і співробітники університету.

   Формуванням груп займається Попов А.С., каб. 1-203, тел.: 99-77-77, 097-781-33-91.Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.