Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Автор: Intercom от 7-04-2017, 11:03, переглянуло: 559

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук


   Для підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Міністерство освіти і науки України щороку проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

   Перший тур конкурсу проводять у вищих навчальних закладах III–IV рівнів акредитації у жовтні-грудні поточного навчального року. Студенти подають роботи на розгляд конкурсної комісії вишу, у якому вони навчаються. Конкурсна комісія відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі науки (групи спеціальностей або спеціальності) для участі у другому турі та надсилає їх галузевим конкурсним комісіям вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, визначених Міністерством освіти і науки України базовими.

   Другий тур конкурсу проводять у два етапи:

  • перший етап – заочний (рецензування робіт);
  • другий етап – очний (науково-практична конференція).

   У 2016/17 навчальному році у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва переможцями першого туру Всеукраїнського конкур­су студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК» стали студенти факультету менеджменту і економіки:

  • Басанець Анастасія Сергіївна – студентка 4-го курсу напряму підготовки «Менеджмент» (науковий керівник – кандидат економічних наук, професор університету, проректор з науково-педагогічної роботи В.М. Петров);
  • Лебедь Олена Юріївна – студентка магістратури спеціальності «Менеджмент» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, підприємництва і організації виробництва О.М. Литвинова).

   Наукові роботи переможців були надіслані для участі у другому турі конкурсу до Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області), який Міністерство освіти і науки обрало як базовий. У цілому на конкурс до ПДАТУ надійшло 65 студентських наукових робіт з 37 вищих навчальних закладів України ІІІ–IV рівнів акредитації. За результатами першого – заочного етапу (рецензування робіт), наукова робота Басанець Анастасії Сергіївни на тему «Ефективне рослинництво» була визнана однією з кращих і студентка отримала запрошення для участі у другому етапі конкурсу – науково-практичній конференції, яка відбулася у Подільському ДАТУ 30-31 березня 2017 р.

   За підсумками захисту своєї наукової роботи Басанець А.С. галузевою конкурсною комісією була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК» з врученням диплома ІІ ступеня.

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК» Басанець А.С. з науковим керівником – проректором з науково-педагогічної роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, кандидатом економічних наук, професором університету Петровим В.М.Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.