Практика в Німеччині

Автор: Intercom от 12-06-2017, 12:42, переглянуло: 885

 

Практика за кордоном


   Цієї зими мені пощастило вперше побувати за межами рідної України. Це була Німеччина, а саме Бременхафен. Ніде правди діти, що було дуже хвилююче, адже це чужа країна, інша мова (англійською володію хоч якось, а ось німецька ....), Інші закони, менталітет. Але завдяки підібраної компанії (нас було 6 дівчаток, 5 з яких студентки нашого університету) все пройшло чудово. Дві дівчини вільно володіли мовою, і це дало можливість спілкуватися і розуміти місцевих (головне було далеко одна від одної не відходити, або переходити на мову жестів).

Практика в Німеччині

   Отже, іспит пройдено, візи оформлені, валізи зібрані, і ми на автобусі вирушаємо за новими враженнями. Тридцять годин, і ось нас вже зустрічають люди, з якими ми протягом двох наступних місяців будемо ділити дах. Це була привітна і гостинна сімейна пара. Наші кімнати були укомплектовані за останнім словом техніки, як і кухня. На ліжках нас вже чекали кошики з місцевими кондитерськими виробами. Розселення було по 2 дівчинки в кімнату. Дуже порадувало, як реагували господарі на виниклі проблеми з технікою. За першим покликом все вирішувалося або купувалося нове.

Практика в Німеччині

   Довго ми не барилися, і на наступний день вирушили на роботу. Своє тепличне господарство нам представили Олівер і Соня Кребс. Їх команду можна з упевненістю вважати інтернаціональною. Адже там були зібрані українці, кавказці, росіяни, болгари, чехи.

   Фіксація часу робочого дня проходить за допомогою пластикової карти. Німці платять чітко за часом і ні євро менше, ні євро більше. До форми одягу у них так само особливий підхід (може педантичність, притаманна їх нації позначається, може чіткість гігієни рослин) - білий, щодня випраний, випрасуваний халат. Працювали ми з прекрасними різновидами бегонії, петунії та бакопів. Щоденний догляд, збалансовані підживлення, правильна температура незабаром давали приголомшливі результати. Ми переконалися, що в догляді за рослинами вкрай важливо дотримуватися стерильності інструментів і чіткості дій команди. Праця наша винагороджувалася не тільки матеріально, а й вербально. Було неймовірно приємно, прийшовши в останній день на роботу, потрапити на вечірку в нашу честь і бути запрошеними продовжити стажування в майбутньому.

Практика в Німеччині

   Але працювали ми не 24/7. У вихідні ми намагалися побачити якомога більше пам'яток тих місць і не тільки. Ми побували в столиці цієї дивовижної країни - Берліні, а також в Бремені і Гамбурзі. Коли ж зовсім потепліло, ми брали в оренду велосипеди і знайомилися з дикою природою околиць. Всю побачену красу не можна передати словами. Побачити це бажаю і всім Вам.

Практика в Німеччині

   Думаю ви зрозумієте мою безмежну вдячність улюбленому університету за надану можливість побувати закордоном, отримати неоціненний досвід в цікавій для мене сфері і, звичайно ж, отримати першу матеріальну винагороду за свою працю.

 

Студентка 3 курсу 6 групи агрономічного факультету Євгенія Рукобратська Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.