Відбувся перший Всеукраїнський Гідрометеорологічний з’їзд з міжнародною участю

Автор: Intercom от 26-06-2017, 11:03, переглянуло: 144

 

   Навесні  2017 року в славетному місті Одеса відбувся перший Всеукраїнський Гідрометеорологічний з’їзд з міжнародною участю.

   Метою з’їзду було обговорення основних наукових, прикладних та виробничих проблем у сфері гідрометеорологічної діяльності для забезпечення сталого економічного та соціального розвитку України в умовах змін клімату. На з’їзді обговорювались методологічні проблеми розвитку гідрометеорології як складової наук про Землю; організаційні проблеми у сфері гідрометеорологічної діяльності.

   Була приділена увага ролі гідрометеорології у вирішенні проблем загальнодержавного та регіонального розвитку, а також адаптації до змін клімату, що відбуваються. В ході роботи з’їзду розглядались сучасні методи та технології гідрометеорологічних досліджень; інноваційні точки розвитку гідрометеорології. Важливими були питання гідрометеорологічної освіти в Україні.

   Кафедра фізики та вищої математики вирішила взяти участь в проведенні цього важливого заходу. Так доцент кафедри, кандидат географічних наук, Ткаченко Т.Г.  прийняла активну участь у проведенні з’їзду. Разом з колегою Решетченко С.І , кандидатом географічних наук  Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна  була представлена стендова доповідь по дослідженню впливу агрометеорологічних умов на врожайність сільськогосподарських культур Балаклійського району Харківської області.

   В роботі першого  Всеукраїнського Гідрометеорологічного з’їзду взяли участь науковці з міст Київ, Чернівці, Дніпро, республіки Казахстан, м.Херсон, Пловдів (Болгарія), Баку (Азербайджанська Республіка), Лондон (Великобританія), Польща, республіка Білорусь та ін.Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.