Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Автор: Antip от 25-10-2012, 16:21, переглянуло: 1780

 

Факультет менеджменту і економіки

запрошує студентів  взяти участь у

першому турі Всеукраїнського конкурсу

студентських наукових робіт

за спеціальностями «Економіка підприємства та управління виробництвом», «Економіка сільського господарства та АПК», «Інформатика і кібернетика», «Менеджмент»

 

До участі в конкурсі приймаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2-х осіб) з актуальних проблем у галузі економіки підприємства, управління виробництвом, економіки сільського господарства і АПК.

Роботи мають бути пошуковими за своїм характером, мати наукове і прикладне значення або бути впроваджені у виробництво, застосовані у навчальному процесі.

На конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України,  галузевих  академій  або спеціальних премій відомств і установ.

Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25 %  запозичень наукового матеріалу з попередньої роботи.

На  конкурс подаються наукові роботи, відповідно оформлені, а саме: текст друкується шрифтом  Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5,  кегль  -  14, з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву і план, список використаної літератури.

До кожної наукової статті додаються:

·       анотація, в якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

·       шифр (не більше двох слів);

·       відомості про автора та наукового керівника роботи.

 

Роботи подаються до наукової частини

до 14 грудня 2012 р. Горячко Вікторії Сергіївні (корп. 1, кімн. 305).

Чекаємо на Вашу участь у конкурсі!Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.