Плодоовочівники на полях чугуївщини

Автор: Intercom от 17-10-2017, 12:02, переглянуло: 380

 

Плодоовочівники на полях чугуївщини.

   Наприкінці вересня кафедра плодоовочівництва та зберігання здійснила поїздку в провідні агропідприємства Чугуївського району з метою ознайомлення студентів першого, четвертого курсу і здобувачів магістратури агрономічного факультету з напрямками діяльності і передовими технологіями, що впроваджені в ціх господарствах. Зокрема, було відвідано ТОВ «Харківська фруктова компанія» (с. Коробочкіне) де студенти змогли оглянути інтенсивний яблуневий сад, який займає площу близько 60-ти га.

   З методикою закладки фруктових насаджень і проведенням різноманітних агротехнічних заходів у саду відвідувачів ознайомив провідний агроном компанії колишній декан агрономічного факультету канд. с.-г. наук Леус В.В. Також, студенти мали змогу оглянути сучасне сховище для зберігання плодової продукції, яке обладнане сучасними холодильними камерами з контрольованим газовим середовищем. Було відвідано ФГ «Дружба» (с. Стара Гнилиця), яке спеціалізується на вирощуванні зернових і овочевих (240 га) культур. Студенти відвідали сховища-холодильники, ознайомились із збиральною і ґрунтообробною технікою, побували на полях, де вирощується морква за гребеневою технологією і капуста у зрошуваних умовах.

   Остання зупинка була в господарстві СК «Вітязь» (с. Коробочкіне), яке спеціалізується на вирощуванні овочів і ягідних культур. Зокрема, спостерігали збирання моркви; відвідали посадки буряку столового. Господарство має потужні підземні сховища для овочевої продукції, які була можливість відвідати під час огляду підприємства. Студенти мали змогу не тільки побачити, але й скуштувати ягоди ремонтантної малини, ожини, насадження яких є в господарстві. Гостей приймав директор агропідприємства – Золотарьов М.І., який охоче ділився з майбутніми фахівцями-плодоовочівниками власним досвідом роботи в галузі. За відгуками студентів поїздка виявилась досить цікавою і корисною !

Плодоовочівники на полях чугуївщини
Плодоовочівники на полях чугуївщини
Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.