СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ

Автор: Intercom от 9-11-2017, 01:01, переглянуло: 720

 

СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ

Дмитро Бабарика, студент 3 курсу агрономічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва.

   В цьому році, після закінчення другого курсу я за програмою FEFU поїхав на сільськогосподарське стажування до Франції вдруге.

   З 04 липня по 29 вересня 2017 року я здобував практичного аграрного досвіду та паралельно вдосконалював знання французької мови на сільськогосподарському підприємстві Сікотієр, що перебуває у Верноні, в районі міста Пуатьє, що є адміністративним центром регіону Пуату-Шарант. Це дуже гарне місце з чарівною природою. Протягом трьох місяців я вивчав французьку мову та працював на фермі, багато дізнався про агрономію, механізацію, виробництво молока та м'яса. Моя робота була зосереджена на догляді за тваринами (кози та корови), вирощуванні та підготовці кормів для них, доїнні. Більшість завдань виконувались за допомогою сучасної сільськогосподарської та комп’ютерної техніки та з урахуванням новітніх досягнень сільськогосподарської науки.

   У вільний час я відвідав багато туристичних місць, як наприклад другу за величиною дамбу у Франції в місті Бор-лез-Орг та відомий острів Ре, що знаходиться на західному узбережжі Франції та омивається Атлантичним океаном.

   Наприкінці стажування ми прилюдно захищали звіти про стажування перед президією FEFU, а також україно-французькою делегацією на французькій мові, відповідали на питання членів комісії та всіх присутніх французькою та українською мовами, що також значно сприяло моїй професійній обізнаності та покращенню розмовної французької мови.

   Я вдячний за цю чудову можливість своєму улюбленому ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, федерації FEFU, своїм батькам, а також французькій родині, де я проходив стажування.

   Беззаперечно рекомендую всім студентам нашого університету, хто має бажання побачити вживу чудову країну Францію, ознайомитися з її культурою, неперевершеною кухнею, зрозуміти звичаї, родинне життя, і, безумовно, удосконалити свої знання французької мови, обов’язково спробувати свого шансу на співбесіді  і пройти сільськогосподарське стажування за програмою FEFU.

СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
СТАЖУВАННЯ У ФРАНЦІЇ
Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.