Відкрита лекція з мисливського господарства «Види мисливської зброї».

Автор: Intercom от 16-11-2017, 12:05, переглянуло: 442

 

Відкрита лекція з мисливського господарства
«Види мисливської зброї».

Той, хто любить паростки кленові,

Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові,

Бо живе й працює — для століть!

   Цими рядками можна описати нелегку працю викладача, який ростить молоді покоління студентів, що будуть любити ліс, природу та плідно працювати для їх збереження

   Справжній наставник – це саме та людина, яка повинна володіти професійними навичками, не боятися аудиторії, вміло та системно висловлювати свою думку, знати досконало свій предмет, уміти лаконічно та доступно розкривати його, а ще в процесі викладання використовувати новітні технології та підносити матеріал від душі з нотками життєвого гумору, щоб студенти щиро зацікавилися предметом.

   На нашу думку, цими всіма якостями та уміннями володіє людина своєї справи, викладач факультету лісового господарства, кафедри лісівництва Б.Ф. Остапенка, кандидат с.-г. наук, доцент Горошко Віталій Віталійович. За тиждень до початку сесії, для підняття морального духу студентів, він провів відкрите заняття з мисливства, на яке зібралися студенти четвертого курсу та магістри другого року навчання. До цієї лекції  приєдналися і виклачі: Діденко М.М., Гордіященко А.Ю., Левченко О.О., Мішкова В.Л.

   Студентам факультету відомо, що Віталій Віталійович не тільки професіонал своєї справи, а й людина, яка вміє на високому рівні проводити свої заняття. Протягом двох годин студенти знайомилися з різними видами мисливської зброї, отримали можливість потримати в руках карабіни, мисливські ножі та лук. В процесі заняття були представлені натурні зразки різнокаліберних набоїв, був продемонстрований процес заряду патронів та провели міні майстер-клас по технології точіння мисливських ножів.

   Під час лекції Віталій Віталійович показав свій професіоналізм і викладацький досвід, наводив багато прикладів з своєї практики, адже кожен студент знає, що він досвідчений мисливець. В кінці заняття студенти задавали багато питання і сфотографувалися з натурними зразками зброї.

   З упевненістю можна сказати, що Горошко Віталій Віталійович не тільки професіонал своєї справи, а й викладач з великої літери, якого лю і поважають студенти факультету. Дякуємо Вам за змогу побувати на такій чудовій і захоплюючій лекції, вона залишиться в пам’яті кожного студента.

Факультет Вас любить .

Студентки 4 курсу факультету лісового господарства

Ющик Віта і Вишник Лілія

Відкрита лекція з мисливського господарства  «Види мисливської зброї».
Відкрита лекція з мисливського господарства  «Види мисливської зброї».
Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.