Святкування міжнародного GIS DAY: нові традиції фізівців

Автор: Intercom от 20-11-2017, 10:21, переглянуло: 759

 

Святкування міжнародного GIS DAY: нові традиції фізівців

Святкування міжнародного GIS DAY: нові традиції фізівців

 

   Кожної третьої середи листопада флагман із розробки геоінформаційних технологій та програмних засобів ГІС, усесвітньо відома компанія ESRI відзначає так званий «Міжнародний GIS Day».

    За традицією, що склалася, компанія «Intetics» дев’ятий рік поспіль збирає всіх ГІС-любителів, ГІС-професіоналів та ГІС-користувачів у своїх стінах для обміну досвідом, останніми новинами і трендами галузі.

   15 листопада 2017 р. в офісі компанії (БЦ «Нобель», м. Харків,  вул. Новгородська, 3Б) відбувся захід, на якому було представлено низку цікавих доповідей і презентацій від провідних спеціалістів галузі ГІС та землеустрою. Учасники зустрічі ознайомилися із сучасними тенденціями розвитку геоінформаційних систем, геодезичного обладнання та методами отримання інформації про навколишній простір.

   Слід зазначити, що цей захід має науково-профорієнтаційний характер, тому в ньому взяли участь зацікавлені студенти ФІЗу, які мали змогу дізнатися про особливості та широкий спектр використання навичок, отриманих під час навчання на факультеті інженерів землевпорядкування. Також студенти поспілкувалися з потенційними роботодавцями галузі картографії, землеустрою та кадастру. Докучаєвцям запропоновано проходження стажування за напрямами «ГІС-інженер» та «ГІС/WEB-програміст».

   Незважаючи на офіційність і масштабність заходу, була і розважальна програма: конкурс із заохочувальними подарунками. Після офіційної частини на всіх чекав традиційний, оригінальний, великий, смачний торт. Відбулося чаювання зі спілкуванням.

   Також було анонсовано конкурс студентських проектів. Результати конкурсу оголосятьі на «ГІС-форумі 2018», який пройде 21-23 лютого 2017р. на базі ХНУ ім. Каразіна. Умови участі в конкурсі – за посиланням gis-forum.org.ua/contest/

   Приємно, що з кожним роком представників ФІЗу нашого славетного університету на такому заході стає більше, адже зацікавленість студентів у сучасних технологіях значно зростає.

 

Старший викладач кафедри геодезії,

картографії та геоінформатики

А.О. Сєдов

  

 

 

 Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.