Керуй фінансами впевнено

Автор: Intercom от 21-11-2017, 12:00, переглянуло: 532

 

Керуй фінансами впевнено

 

Інвестиції у знання завжди дають найбільший прибуток

Бенджамін Франклін

 

   15-17 листопада 2017 року студенти факультету обліку і фінансів на чолі із старшим викладачем кафедри фінансів В.С. Міщенко взяли участь у заході «Дні фінансової обізнаності», який відбувся на базі  Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки Національного банку України, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Трансформація фінансового сектору», компанії Visa, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціації банків України.

Студенти долучилися до лекцій провідних фінансистів країни про прикладні аспекти споживчого кредитування, безпеку безготівкових платежів, сучасний стан реформи банківського сектору, а також систему гарантування банківських вкладів.

Керуй фінансами впевнено

   Надзвичайно цікавою стала доповідь Костянтина Немолюка (керівник напряму ринків капіталу Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору») на тему: «Способи інвестування в Україні». Експерт детально розповів про різні методики планування, ведення та управління сімейним (особистим) бюджетом, а також про різні інструменти інвестування в Україні.

   Лектор описав такі способи інвестування як депозити, інвестиції в землю та нерухомість, в банківські метали, страхування життя та інвестиції в цінні папери. Експерт наголосив, що інвестиції не можна робити «з останніх грошей»: інвестиції мають стати джерелом додаткових доходів. «Ніколи не пізно почати інвестувати. Але не шукайте легких грошей. Деякі фінансові інструменти дають шалені прибутки, але є дуже ризикованими і так само можуть принести шалені збитки».

Керуй фінансами впевнено

 

   Крім того, студенти факультету обліку і фінансів мали змогу перевірити та закріпити свої знання з управління власними фінансами та прийнятті зважених фінансових рішень в тренінг-грі Cash-flow.

Керуй фінансами впевнено

   Активну участь у тренінгу прийняли студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Малиш Роман та Скирта Ірина. Тренінг-гра пройшла у доброзичливій та жвавій атмосфері, а найбільш активні студенти отримали цінні подарунки.

 

Старший викладач кафедри фінансів

В.С. МіщенкоКатегорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.