Під знаком дружби і взаєморозуміння

Автор: Intercom от 11-12-2017, 08:45, переглянуло: 413

 

Під знаком дружби і взаєморозуміння

 

   У політичному і культурному житті дружнього Україні Туркменистану відбулася визначна подія – вийшла у світ книга Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова «Туркменистан – серце Великого шовкового шляху». У книзі наведено конкретні та переконливі факти про економічні досягнення Туркменистану, реалізацію великих проектів у стратегічних галузях національної економіки, успіхи соціально-економічного курсу країни. Книга допомагає усвідомити завдання, що стоять перед суспільством, і викликає повагу до них.

   У жовтні–листопаді 2017 у вищих навчальних закладах Харкова відбулася презентація книги  Президента Туркменистану. У заході, за участю консула Посольства Туркменістану Гараєва Гуйча Арчаєвича, що 15 листопада пройшов у Харківському національному університеті імені В.В. Каразіна, з ініціативи кафедри економічної теорії взяли участь представники нашого університету. Зокрема, у своєму виступі почесний професор університету О.С. Філоненко наголосив, що Туркменистан і Харків пов’язують давні традиції співробітництва і взаємозбагачення, значний внесок у які роблить численна спільнота туркменських студентів.

    Особливо місце у виступі належить ідеї, що наші країни мають багато спільного: Туркменистан є серцем Великого шовкового шляху, а Україна – ключовою ланкою зв’язків Східної та Центральної Європи з Євразією. Науковець висловив думку, що дружні зв’язки і почуття, які пов’язують нас і символом яких є презентація книги Президента Туркменистану, набудуть подальшого розвитку на благо наших народів.

Під знаком дружби і взаєморозуміння
Під знаком дружби і взаєморозуміння
Під знаком дружби і взаєморозуміння
Під знаком дружби і взаєморозуміння
Категорія: Новини » Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.