Увага!

Автор: Nastya от 4-03-2015, 12:24, переглянуло: 1202

 

Увага!

База даних «East View»

   Фундаментальна бібліотека ХНАУ ім. В. В. Докучаєва продовжує формування Електронних наукових ресурсів віддаленого доступу. Для знайомства з ресурсами ми пропонуємо користувачам бібліотеки тестові доступи до світових інформаційних ресурсів.

    4 березня по 24 березня 2015 р. відкрито тестовий доступ до бази даних «Іст В’ю», фірми ІВІС.

 

http://dlib.eastview.com/

   East View Information Services, Inc. (Іст В’ю) – міжнародна компанія, що базується в Міннеаполісі (США) і має офіси в Україні і Росії. ТОВ «ІВІС» є ексклюзивним розповсюджувачем електронних ресурсів Іст В’ю в країнах СНД. Компанія існує з 1989 р.

   Бази даних «Іст В’ю» містять джерела з суспільних і гуманітарних наук, військової тематики, зведені новини інформаційних агентств країн СНД, центральну і регіональну російську періодику, періодику країн СНД і Балтії, а також парламентські російські видання.

Загальна кількість джерел – 5000 одиниць. Хронологічний період охоплення, як правило, з середини 90-х рр. до теперішнього часу.    Джерела розміщені повністю, мається повна відповідність друкованій версії.

  • База даних «Видання України» включає газети, журнали та бібліографічні видання України (близько 40 найменувань). Найважливішу частину ресурсу становлять видання Національної Книжкової Палати. Існує скорочена версія цієї бази («Ukrainian Newspapers»).
  • База даних «Центральна преса Росії» відкриває доступ до повних текстів більше 50-ти центральних щоденних і щотижневих видань. Ресурс містить більше двох мільйонів статей. Глибина архіву – з 1980 р.
  • «Новинні стрічки інформаційних агентств» – це матеріали основних інформаційних агентств російською та англійською мовами, що дозволяють оперативно стежити за подіями в країнах СНД.
  • У базі даних міжнародних новин служби «World News Connection» в перекладі англійською представлені матеріали ЗМІ (телебачення, радіо, газет, інформаційних агентств) з усіх континентів. Дані структуровані на основі географічного принципу: матеріали Центральної Азії та Кавказу, Східної Європи, Східної Азії, Латинської Америки, Західної Африки тощо.
  • Основу «Видань з суспільних і гуманітарних наук» складають журнали інститутів Російської академії наук, незалежні наукові видання. У даній базі більше 80 найменувань.
  • «Наука Онлайн» охоплює більше 30-ти найавторитетних видань з суспільно-політичних і гуманітарних наук, що публікуються видавництвом «Наука» РАН. На сторінках журналів, збірників та щорічників освітлюються найцікавіші дослідження у всіх галузях гуманітарного знання.
  • «Статистичні видання Росії та країн СНД» – електронний ресурс включає видання, що випускаються Федеральною службою державної статистики РФ та Міждержавним статистичним комітетом СНД. Загальне число найменувань – більше 100 одиниць.
  • Бібліографічні бази даних «Бібліотечна справа та інформаційне обслуговування» – це спеціалізована повнотекстова база даних, призначена для бібліотекарів, бібліографів, фахівців у галузі архівної та музейної справи, для студентів і викладачів бібліотечних ВНЗ. Представлені професійні періодичні видання, що відображають проблеми галузі та найбільш актуальні напрямки діяльності бібліотек, архівів і музеїв.

 

З питань доступу до Бази даних «East View» звертатись до бібліотеки, I поверх, кабінет № 8.
Категорія: Наукова діяльність, Оголошення

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.