Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, техніч-них і гуманітарних наук

Автор: Intercom от 29-03-2017, 08:03, переглянуло: 561

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, техніч-них і гуманітарних наук

   Для підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Міністерство освіти і науки України щороку проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

   Перший тур конкурсу проводять у вищих навчальних закладах III–IV рівнів акредитації у жовтні-грудні поточного навчального року. Студенти подають роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, у якому вони навчаються. Конкурсна комісія відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі науки (групи спеціальностей або спеціальності) для участі у другому турі та надсилає їх галузевим конкурсним комісіям вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, визначених Міністерством освіти і науки України базовими.

   Другий тур конкурсу проводять у два етапи:

  • перший етап – заочний (рецензування робіт);
  • другий етап – очний (науково-практична конференція).

   У 2016/17 навчальному році у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва переможцями першого туру Всеукраїнського конкур­су студентських наукових робіт за напрямом «Підприємництво» стали студенти факультету менеджменту і економіки:

  • Бірічева Яна Володимирівна – студентка магістратури спеціальності «Економіка» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Л.Ю. Кучер);
  • Минко Ярослав Юрійович – студент 4 курсу напряму під­го­товки «Менеджмент» (науковий керівник – кандидат економічних наук, професор університету, проректор з науково-педагогічної роботи В.М. Петров);
  • Пономаренко Олена Олексіївна – студентка магістратури спеціальності «Економіка підприємства» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Н.С. Ляліна).

   Наукові роботи переможців були надіслані для участі у другому турі конкурсу до Житомирського державного технологічного університету, який Міністерство освіти і науки обрало як базовий. У цілому на конкурс до ЖДТУ надійшло 90 студентських наукових робіт з 32 вищих навчальних закладів України ІІІ–IV рівнів акредитації. За результатами першого заочного етапу (рецензування робіт), наукова робота Минка Ярослава на тему «Організація внутрішньогосподарського виробництва макаронних виробів» була визнана однією з кращих і він отримав запрошення для участі у другому етапі конкурсу – науково-практичній конференції, яка відбулася у Житомирському ДТУ 21-22 березня 2017 р.

   За підсумками захисту своєї наукової роботи Минко Ярослав галузевою конкурсною комісією був визнаний переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Підприємництво» з врученням диплома ІІ ступеня.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, техніч-них і гуманітарних наук

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Підприємництво» Минко Я.Ю. з науковим керівником – проректором з науково-педагогічної роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, кандидатом економічних наук, професором університету Петровим В.М.Категорія: Новини » Наукова діяльність » Конференції

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.