Перемога у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Захист рослин»!!!

Автор: Intercom от 11-05-2017, 11:31, переглянуло: 616

 

Перемога у Всеукраїнській студентській олімпіаді

зі спеціальності «Захист рослин»!!!


   Протягом 24–26 квітня 2017 р. на базі факультету захисту рослин Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Захист рослин», у якому взяли участь 32 здобувачі вищої освіти з 9 аграрних вишів України: Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Уманського національного університету садівництва, Сумського національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Луганського національного аграрного університету. Одеського державного аграрного університету та Херсонського державного аграрного університету.

   Переможців визначали за сумою балів, які вони набрали в результаті трьох етапів конкурсу: завдання із загальної та сільськогосподарської ентомології, завдання із загальної та сільськогосподарської фітопатології та завдання з фітофармакології, кожен з яких складався з теоретичної частини (тестових завдань) та практичної частини.

   У результаті напруженої та безкомпромісної боротьби призерами стали три здобувачі вищої освіти з трьох вишів: Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, Уманського національного університету садівництва та Миколаївського національного аграрного університету.

   В особистому заліку перше місце посіла Мирось Інна – магістр першого року навчання факультету захисту рослин Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, третє місце поділили між собою Гома Ірина – студентка 4-го курсу Уманського національного університету садівництва та Чорна Ірина – студентка 4-го курсу Миколаївського національного аграрного університету.

   Загальнокомандне перше місце зайняла команда Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва у складі магістрів першого року навчання факультету захисту рослин Мирось Інни, Чернишової Ольги та Рєзнік Анастасії, друге місце посіла команда Сумського національного аграрного університету, а третє – команда Миколаївського національного аграрного університету.

   Для учасників олімпіади було підготовлено змістовну культурну програму: вони відвідали Фельдман Екопарк, Роганський пивзавод та Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького, милувалися нічним Харковом. Але найважливішими були нові знайомства та враження від спілкування і поява нових друзів.


Оргкомітет дякує всім учасникам олімпіади і сподівається на ще більшу кількість гостей у наступному році!!!Категорія: Новини » Наукова діяльність » Конференції

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.