17-та регіональна наукова студентська конференція з фізики

Автор: Intercom от 7-06-2017, 08:32, переглянуло: 363

 

17-та регіональна наукова студентська конференція з фізики

 

   12-13 квітня 2017 року на кафедрі загальної та експериментальної фізики Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася 17 регіональна наукова студентська конференція «Актуальні проблеми фізики та їх інформаційне забезпечення». На пленарному засіданні і засіданнях чотирьох секцій – науково-дослідної, науково-методичної, інженерної і секції історії фізики було розглянуто 75 доповідей студентів різних вишів Харкова.

   Студентами Харківського національного університету ім. В.В. Докучаєва подано три заявки на участь у роботі конференції. Однак фактично участь у роботі конференції взяла студентка 1 курсу факультету лісового господарства Анна Пахомова, яка успішно виступила з доповіддю на тему «Фізика на кухні».

 

17-та регіональна наукова студентська конференція з фізики

Учасниця конференції студентка Пахомова Анна.

  

   Усього за період з 2006 по 2017 рр. студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва підготували 33 доповіді, із якими виступили на регіональній науковій студентській конференції «Актуальні проблеми фізики та їх інформаційне забезпечення», яка традиційно відбувається в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

 

Професор кафедри фізики та

вищої математики С.С. АвотінКатегорія: Новини » Наукова діяльність » Конференції

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.