Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Автор: Intercom от 29-02-2016, 10:46, переглянуло: 2772

 

Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Вервейко Анатолій Петрович

(1930 - 2013 рр.)

 

Кандидат економічних наук, професор. Народився 6 листопада 1930 р. у с. Березівка Борисівського району Бєлгородської області (Росія) в селянській родині. У 1958 р. закінчив Харківський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Землевпорядкування».

 


 

Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Височин Іван Андрійович

(нар. 1946 р.)

Доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектури та інженерних вишукувань Сумського національного аграрного університету, член-кореспондент Академії будівництва України, член національної спілки архітекторів України.

 


Гусаков Володимир Миколайович

(нар. 1949 р.)

Заслужений архітектор України, дійсний член Української академії архітектури, лауреат Державної премії України з архітектури. Народився 10 жовтня 1949 р. у с. Вейделевка Бєлгородської області (Росія).

Вищу освіту за спеціальністю «архітектор» здобув у Харківському сільськогосподарському інституті ім. В.В. Докучаєва, відділення «Архітектури» землевпорядного факультету.

 


Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Добряк Дмитро Семенович

 (нар. 1937 р.)

 

Доктор економічних наук, член-кореспондент УААН, професор. Народився у 1937 р. у с. Довжок Зіньківського району Полтавської області. Після закінчення в 1961 р. факультету інженерів землевпорядкування Харківського сільськогосподарського інституту працював у проектних і наукових організаціях з містобудування, землеустрою, у Державному інституті земельних ресурсів.


Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Здоровцов Іван Петрович

(нар. 1936 р.)

 

Заслужений діяч науки і техніки, лауреат державної премії Російської Федерації, доктор сільськогосподарських наук. Народився в 1936 р. в с. Іванівська Лисиця Грайворонського району Бєлгородської області.


Калюжний Микола Никифорович

(нар. 1952 р.)

Народився в 1952 р. у с. Калюжне Лебединського району Сумської області в сім’ї хліборобів.

Після закінчення Лебединської середньої школи М.Н. Калюжний більше року працював у колгоспі. Прагнення до знань та самовдосконалення привели юнака до Харківського сільськогосподарського інституту, який він успішно закінчив у 1975 р. за спеціальністю «Землевпорядкування».


Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Кілочко Валентин Михайлович

(нар. 1953 р.)

Кандидат економічних наук, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Земпроект». Народився 27 липня 1953 р. в с. Червоний Яр Криворізького району Дніпропетровської області.

Вищу освіту отримав на факультеті інженерів землевпорядкування Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва (тепер Національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва) — в одному з провідних закладів колишнього СРСР та незалежної України з підготовки фахівців землевпорядного профілю.


Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Кривов Володимир Миколайович

(1953-2010 рр.)

 

Народився в 1953 р. на Луганщині в сім'ї військового. Дитинство Володимира Миколайовича пройшло на Донбасі та в Мурманській області.

З відзнакою закінчив факультет інженерів землеустрою Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва. Трудовий шлях почав у проектному інституті «Укрземпроект», де пропрацював з 1975 по 1993 рр.
Категорія: Новини » Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.