День веб-майстра

Автор: Intercom от 4-04-2017, 08:38, переглянуло: 419

 

День веб-майстра

   4 квітня відзначають своє професійне свято всі розробники, верстальники, веб-дизайнери та інші фахівці, так чи інакше пов'язані з веб-розробкою.

   Веб-майстер –  професія досить нова, вона з'явилася зовсім недавно, в кінці XX століття під час активно розвитку інтернету. Веб-майстер, або «керуючий» сайтом, — це людина, що займається розробкою веб-сайту або корпоративного додатка в інтернеті. 

   Вперше термін «веб-майстер» ввів в обіг «праотець» Інтернету Тім Бернерс-Лі в документі «Керівництво за стилем гіпертексту в онлайні» в 1992 році. На початку 1990-х, коли «загальнодоступний» Інтернет ще тільки починав розвиватися, функціонал перших веб-майстрів був дуже різноманітним: він включав в себе обов'язки веб-дизайнера, автора і модератора сайту, програміста, системного адміністратора, контент-менеджера (відповідального за смислове наповнення сайту), співробітника технічної підтримки сайту. З розвитком Інтернету і появою більш великих сайтів технології їх розробки удосконалилися, що призвело до виділення спеціалізацій веб-майстрів в різні професії. 

   Сьогоднішня дата, до речі, обрана не випадкова, як ви вже напевно помітили, 4 квітня (4.04) схоже на 404 помилку, саме на її честь вибрана ця дата. І хай ніколи не виникає помилка 404 на ваших проектах.

   У цей славний день, який має всі підстави називатися міжнародним, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх представників даної професії і звичайно ж на адресу веб-майстра офіційного сайту ХНАУ ім.. В.В. Докучаєва – Власенка Ігоря Івановича!

Вдалих рішень і міцного здоров’я!

 

                Ю.В. Синявіна, голова профкому ХНАУ ім. В.В. ДокучаєеваКатегорія: Новини » Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.