Акція «Віддамо книгу в добрі руки»

Автор: Lubov от 2-12-2012, 12:31, переглянуло: 1854

 

АКЦІЯ ДОБРОЧИННОСТІ «ВІДДАМО КНИГУ В ДОБРІ РУКИ!»

   Доброчинність – слово, у якому поєдналося словосполучення «чинити добро». У різні часи це вагоме слово мало особливого значення. Адже безкорисно віддавати, ділитися тим, що маєш настільки безцінне у житті, настільки безцінне життя взагалі.

   Кожної другої неділі грудня в Україні відзначають День доброчинності. До цього свята в нашій бібліотеці було вперше проведено акцію «Віддамо книгу в добрі руки!». Ідея проведення цього заходу виникла з того, що за останні роки у сховищі бібліотеки накопичилося чимало книжок, зокрема художньої літератури, що не входять до фонду бібліотеки – це подарунки з особистих бібліотек читачів. До того ж, більшість примірників літератури вже є у складі фонду. Тому й було вирішено знайти «домівку» нашим книжкам. Адже на кожного читача є своя книга. І як кажуть у народі – «Книга вчить, як на світі жить».

   Акція проходила протягом 2-х днів у виставковому холі бібліотеки, хоча  планувалося провести одноденний захід. Ненав’язливий музичний супровід та усміхнені бібліотекарі-асистенти – і майже 80% представленої літератури надійшли до нових власників. Стільки слів подяки від читачів лунало протягом цих днів у стінах бібліотеки, що вирішено проводити такий захід кожного року.

  P.S. Колектив бібліотеки висловлює щиру подяку читачам, які взяли активну участь у заході та надали нового подиху життя вже трохи забутим  книгам.

Акція «Віддамо книгу в добрі руки» 
Акція «Віддамо книгу в добрі руки» 
Акція «Віддамо книгу в добрі руки» 
Акція «Віддамо книгу в добрі руки»

 
Категорія: Різне, Оголошення

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.