З Днем студента!!!

Автор: Lubov от 25-01-2013, 00:01, переглянуло: 1889

 

25 січня День студентів (Тетянин день)

     Саме 25 січня, у день великомучениці Тетяни Хрещенської у 1755 році російська імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ Про заснування Московського університету”. Тож свято асоціюється із днем студентства. Студентам взагалі пощастило — вони мають аж два власних свята: 17 листопада — Міжнародний день студента і 25 січня — Тетянин день. А свята Тетяна с тих пір в православному світі вважається покровителькою студентів. До речі, саме древньогрецьке ім’я Тетяна в перекладі означає «впорядниця».

     В 60-70 рр. XIX ст. Тетянин день перетворюється в неофіційне студентське свято. До того ж, з нього починалися канікули, і саме цю подію студентська братія завжди весело відзначала. 

 

Вітаємо шановне студентство зі святом!

   Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

    У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими, вчіться самостійно приймати рішення. Ваше навчання - це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, щоб потім з успіхом застосувати їх на практиці. Бажаємо студентам «докучаєвцям» миру, щастя, успіхів у навчанні, добрих справ на благо нашого славетного університету та в ім'я України і ні пуху, ні пера!

З повагою

Ректорат університету!

 Категорія: Різне, Оголошення

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.