Пробне ЗНО - 2013

Автор: Lubov от 1-04-2013, 14:14, переглянуло: 2212

 

   На базі Харківського національного аграрного університеті ім. В.В. Докучаєва 23, 30 березня 2013 р. відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

    Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО-2013 для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

     Пробне ЗНО спрямоване на ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення, воно пройшло з дотриманням всіх вимог і технології проведення ЗНО у 2013 р.

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і біології, відбулося 23 березня 2013 р. У ньому взяли участь 299 майбутніх абітурієнтів.

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, і хімії, відбулося 30 березня 2013 р. Його учасниками були 267 майбутніх абітурієнтів.

    Хочемо щиро подякувати організаторам та відповідальним за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, а також старшим інструкторам, інструкторам та черговим, за злагоджену та відмінну роботу, завдяки якій пробне зовнішнє незалежне оцінювання було проведено на належному рівні.

     Вітаємо майбутніх абітурієнтів, і побажаємо їм успіхів у навчанні та успішному проходженні тестування у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року.

     Чекаємо на Вас у нашому ВУЗі.Категорія: Новини » Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.