Змагання з кікбоксингу

Автор: Intercom от 29-03-2016, 10:10, переглянуло: 748

26-27 березня 2016 року в приміщенні спортивного залу Харківського національного університету будівництва і архітектури відбулися відкриті щорічні обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» з кікбоксингу WРКА серед студентів ВУЗів III - IV рівнів акредитації.

Організатори змагань: Харківське обласне відділення (філія) з фізичного виховання та спорту МОН України та Харківська обласна Федерація громадської організації «Український Союз Кікбоксінгу».

Змагання проводилися з метою відбору збірної команди Харківської області до участі в Чемпіонаті України серед студентів ВУЗів WРКА, який відбудеться в місті Харкові з 07 по 10 квітня 2016 року в приміщенні легкоатлетичного манежу стадіону «ХТЗ».

У змаганнях WРКА взяли участь 23 команди з 18-ти ВУЗів загальною чисельністю 199 (44 жінок і 155 чоловіків) спортсменів-студентів вищих навчальних закладів Харківської області. За два дні було проведено 185 поєдинків у розділах фул-контакту у чоловіків і лайт-контакту у жінок. Кількість уболівальників змагань становила близько 250 чоловік.

За підсумками результатів змагань перше загальнокомандне місце посіла збірна команда Харківського національного автодорожнього університету, друге місце завоювала збірна команда Харківської державної академії фізичної культури, третю сходинку п'єдесталу пошани зайняла збірна команда Харківського національного університету будівництва та архітектури.

В цих змаганнях взяла участь і команда Харківського Національного  Аграрного університету ім. В.В. Докучаєва. Збірну команду представили 6 спортсменів: Слепцова Ольга ( агро 5-5), Галкін Валерій (агро 1- 1), Земцов Сергій ( Агро 1-4), Мельник Іван( Агро 1-1 ),  Остапенко Олександр(Лісфак 4-3), Степаненко Ілья(Фіз 2-1). У кожного  у ваговій категорії  в середньому було 15  спортсменів, які   мали гарну  підготовку, поєдинки були досить важкі та  запеклі. Незважаючи на те, що  хлопці займаються кікбоксингом  менше року, вони досить добре провели свої поєдинки зі спортсменами високої кваліфікації, показавши свою сміливість  та  мужність.

Особливим був фінальний поєдинок Галкіна Валерія з Кудрицьким Сергієм (не одноразовим чемпіоном Світу з кікбоксингу), бій весь час був  досить напружений та важкий для обох спортсменів, Валерій отримав гарний досвід та посів почесне 2 місце. Слепцова Ольга ( майстер спорту з таеквон-до) провела  4 поєдинки, та  здобула 1 місце. Збірна команда  з кікбоксингу гідно представила  наш університет на студентських змаганнях та у подальшому планує взяти участь в наступних змаганнях.

Категорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.