Перемога в чемпіонаті України з літніх лиж

Автор: Intercom от 5-09-2016, 09:50, переглянуло: 681

 

Перемога в чемпіонаті України з літніх лиж

   Перемогу в чемпіонаті України з літніх лиж у серпні у м. Суми здобув старший викладач кафедри фізичного виховання університету Микола Григорович Євтєєв. Йому виповнилося в цьому році 66, але любов до регулярних занять фізкультурою і спортом не згасає в нього до цього часу.

   В Україні зима дуже коротка і сніговий покров не завжди в достатній кількості для тренувань лижним спортом. З цієї причини лижники влітку  тренуються і змагаються на лижоролерах -  класичних і ковзанярських. На класичних спортсмени бігають звичайним стилем в основному на тренуваннях. Ковзанярські ролери популярні в Україні як серед молодих спортсменів, так і серед ветеранів різного віку, їх  використовують здебільшого на змаганнях.

   Цього року на старт чемпіонату України вийшли 35 ветеранів. Наш викладач Євтєєв М.Г став кращим на дистанціях 10 і 15 км відповідно з часом 28 хв 10 с та 41 хв 35 с. До зимових чемпіонських титулів він додав і перемогу влітку.

Приємно, що в нашому університеті є чемпіон України серед ветеранів, який показує приклад довголіття в спорті. Бажаємо йому міцного здоров’я і нових спортивних досягнень.Категорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.