Наші перемоги

Автор: Intercom от 12-12-2016, 10:15, переглянуло: 592

 

Наші перемоги


    Армспорт (армрестлінг) як вид змагання відомий давно. Практично немає людини, яка хоч коли-небудь, поставивши руку ліктем на стіл, не намагала б притиснути  руку суперника до столу.

    Нині назву «армрестлінг» замінено на «армспорт». Це було зроблено після звернення в МОК з проханням про включення цього виду спорту в програму Олімпійських ігор. Що ж таке армрестлінг? Це чисте єдиноборство, коли неможливо заздалегідь визначити переможця. Великі м'язи і богатирська будова тіла не дають переваги за столом. В армрестлінгу є спортсмени, які за конституцією тіла нічим не відрізняються від звичайних людей, але в поєдинках «творять чудеса».

     Цей вид єдиноборства надзвичайно демократичний і популярний, для змагань зі спеціального обладнання потрібен тільки стіл з двома штирями для упору рук. Змагання відбувалися цікаво і непередбачувано. Адже існує більше 10 прийомів боротьби на руках, а ще все залежить від блискавичної реакції і холоднокровності. У нашому університеті цей вид спорту культивується близько 20-ти років.

На початку свого розвитку команда університету складалася зі студентів, які займалися в секціях гирьового спорту, важкої атлетики, атлетичної гімнастики. Перший раз у 1997 р. студенти університету взяли участь у чемпіонаті вузів м. Харкова з армрестлінгу, і з 15-ти команд наша команда посіла 13-те місце. Вивчивши техніку у кращих рукоборців збірної України, була розроблена наша методика тренування і  секція з армспорту почала розвиватися.

    З кожним роком команда піднімалася все вище до трійки лідерів, при цьому покращуючи свої технічні та силові якості. З 2004 р. спортсмени − рукоборці не зайняли місця нижче 5-го і зараз входять в трійку найсильніших студентських команд вищих навчальних закладів Харківської області. Кращі армспортсмени − докучаєвці входять до складу збірної Харківської області  і збірної України, беруть участь в чемпіонатах України, Європи та Світу.

    1-2 грудня 2016 р. збірна команда ХНАУ взяла участь в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів III-IV рівня акредитації . Серед 170 учасників з 19-ти вузів, які взяли  участь у цих змаганнях, команда  університету поступилася тільки таким навчальним закладам − НТУ(ХПІ), ХНУМГ, ХНАДУ. У нашій команді особливо відзначились Пискун Олена (ФЗР) − 1місце, Гніцевич Наталія (Лісфак) − 2 місце, Чиж Віталій (Лісфак) − 1 місце, Скуменко Віталій (Лісфак) − 3 місце, Чорний Сергій (ФМЕ) − 3 місце.

    Обласне управління з фізичного виховання та спорту нагородило наших   студентів медалями та дипломами відповідних ступенів. Вітаємо спортсменів і бажаємо їм подальших успіхів  у навчанні та спорті.

Тренер збірної з армспорту старший викладач А.Б. Дідюков


Наші перемоги
Наші перемоги
Наші перемоги
Наші перемоги
Наші перемоги
Наші перемоги


 Категорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.