СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Автор: Intercom от 23-05-2017, 11:12, переглянуло: 469

 

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ЗАХИСТУ РОСЛИН

 

   Представляэмо Вам ексклюзивне інтерв'ю з відмінницею навчання, студенткою III курсу факультету захисту рослин напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, випускницею Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Луганської області, вихованкою Сватівської дитячо-юнацької спортивної школи відділення карате-до Юлею Баленко.

   - Коли ти почала займатися карате?

   - Карате – це стиль мого життя. Сьогодні карате є одним з найпопулярніших видів спорту, яким захоплюються все більше людей. Карате-до – це бойове мистецтво формування характеру шляхом тренування, що дозволяє долати перешкоди – явні або приховані. Тренуватися я почала з 15 років, а прикладом для наслідування стала моя молодша сестра Дарина. Вона перша зацікавилася карете. Спостерігаючи за нею на тренуваннях, я зрозуміла, що мені подобається цей вид спорту і я теж хочу займатися ним. Я із задоволенням відвідую заняття.    Тут є можливість не лише добряче попрацювати та підготуватись до змагань, а й поспілкуватись з друзями. Наш тренер О.В. Батраков – людина чесна і справедлива, він працює разом з нами, допомагає повірити в себе і якнайкраще підготуватись до змагань. Тренуюся чотири дні на тиждень.

   - Що тобі найбільше подобається в карате?

  - Насправді карате дуже допомагає мені у житті. Я почала не лише наполегливіше тренуватись. Легше дається навчання, перестала боятись тих речей, до яких з великим острахом ставилася раніше. З’явилася впевненість у собі, знаю, що завжди можу захистити себе і тих, хто потребує захисту.

   - Боїшся своїх суперників на змаганнях? Як готуєшся до поєдинку?

   - Я б не сказала, що боюсь, однак хвилююся, як і кожен з нас. Я налаштовую себе на перемогу, багато трунуюся, відпрацьовую техніку, вдосконалюю навички, працюю над помилками. Кожне змагання сприймаю як можливість стати кращою, досягти ще більших результатів, тому викладаюсь на всі сто. Головне – усвідомити, що ти не гірший за інших, і тоді обов'язково все вийде.

   – Про що думаєш під час бою? 

   - Важко сказати... На початку бою я вивчаю свого суперника, проводжу паралелі, розробляю свою тактику відповідно до його дій.

   - Розкажи про власні досягнення.

  - Я брала участь у багатьох змаганнях. Посідала призові місця, траплялись і поразки. Наразі у мене 2-й кю (розряд), я кандидат в майстри спорту України, дворазовий срібний призер змагань Кубку України, чемпіон України та дворазовий срібний призер чемпіонату України, володар Кубку світу з карате. Сьогодні у моїй скарбничці перемог нараховується вже більше 50 медалей.

   - Карате у першу чергу вчить нападу чи самозахисту? 

   - Перш за все це самозахист. Сучасний світ важко назвати безпечним, адже мало не щодня ми чуємо про жорстокі бійки, наслідки яких зовсім невтішні. Небезпека нападу може підстерігати будь-кого і будь-де. Тому карате вчить захищатись самому і захищати слабших. Цей вид спорту не ставить за мету навчити завдавати якомога сильніших і болючіших ударів суперникам. Важливо не те, який удар ти здатен нанести, а який зможеш витримати. Вихованці Сватівської ДЮСШ відділення карате-до ніколи не виступають ініціаторами бійок. Навіщо ускладнювати собі життя? Однак ідея мирного співіснування у соціумі близька не всім, тому ми повинні вміти постояти за себе. Це надзвичайно важливо.

   - Що порадиш тим, хто лише почав займатись карате? 

   - Карате – це рішення стати кращим. Наполегливо тренуйтесь і завжди будьте першими!

   - Що ж, бажаємо тобі нових успіхів і досягнень та здійснення всіх мрій!

   - Дякую! Карате – чудовий вид спорту. Він розвиває не лише фізичну силу, а й розумову. З карате легко іти по життю, бути першим, перемагати. Тренуйтеся та будьте сильними!

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ЗАХИСТУ РОСЛИН

 

   Денис Синельніков – студент ІІ курсу факультету захисту рослин напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», голова студентського самоврядування четвертого гуртожитку, відповідальний за спортивний сектор в ОРСС. Протягом багатьох років він наполегливо займається одним з найдавніших видів спорту – панкратіоном.

   12 березня у м. Харкові на базі університету внутрішніх справ проходив чемпіонат області з панкратіону, де Денис завоював дві золотих медалі у ваговій категорії 66 кг у розділах «Панкратіон грепплінг» – GI (кімоно) та «Панкратіон греплінг» - NO-GI (без кімоно). Як згадував Денис, суперники були сильні, але завдяки настановам і підтримці тренера Максима Олександровича Альошина та побратимів йому вдалося завоювати золото в обох розділах.

   Незабаром Денис вже представляв Харківщину на чемпіонаті України у складі харківської збірної з панкратіону у м. Житомирі, де на базі СК «Динамо» 24–26 березня відбулися ці змагання. Денис здобув золото у ваговій категорії 66 кг у розділі «Панкратіон грепплінг» – GI (кімоно), ставши чемпіоном України. Серед суперників хлопця були спортсмени з різним рівнем підготовки і чемпіони Європи і призери світу, але все ж таки йому вдалося проявити характер та волю до перемоги і завоювати золото.

   Щиро дякуємо за підготовку, настанови та підтримку тренеру клубу Fight Zone Максиму Олександровичу Альошину та федерації панкратіону Харківської області.

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ЗАХИСТУ РОСЛИНКатегорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.