Спартакіада з гирьового спорту

Автор: Lubov от 31-05-2013, 13:06, переглянуло: 2053

 

Спартакіада з гирьового спорту

   Щорічну спартакіаду Харківської області з гирьового спорту серед міст і районів 24 травня 2013 р.було проведено з ініціативи Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації на базі Харківського національного медичного університету.

   Виконувався поштовх довгим циклом двох гир по24 кгпротягом 10 хв. У змаганнях брали участь 19 команд. Команда Харківського району складалася з представників Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва:

  • Кулачко Сергій ‑ студент лісового факультету, 3 курс;
  • Демидко Денис ‑ факультет захисту рослин, 5 курс;
  • Шекера Сергій ‑ майстер спорту, аспірант кафедри землеробства імені О. М. Можейка,
  • Мещеряков Володимир ‑ асистент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.

   Кожен із членів команди у напруженій боротьбі зайняв друге місце у своїй ваговій категорії. У командному заліку наші учасники також посіли друге місце.

  Своїм успіхом команда зобов’язана самовідданій праці заслуженого тренера України, старшого викладача Трегуба Костянтина Миколайовича. Особливу вдячність за сприяння у проведенні тренувань висловлюємо: голові спортклубу університету, старшому викладачеві Дідюкову Анатолію Борисовичу; завідувачу кафедри фізичного виховання, майстрові спорту Хлопенку Василю Івановичу; голові профкому університету, старшому викладачу Бондареву Анатолію Володимировичу та ректору університету, професору у Володимиру Кузьмичу.

   Запрошуємо студентів та співробітників університету поповнити нашу команду, регулярно відвідувати спортивний зал та вести здоровий спосіб життя! Успіхів вам у навчанні і роботі, міцного здоров’я та високих спортивних досягнень!

 

 

В.Є. Мещеряков, асистент кафедри

бухгалтерського обліку  та аудиту;

К.М. Трегуб, заслужений тренер України,

старший викладач кафедри фізичного виховання

 

Спартакіада з гирьового спорту
Спартакіада з гирьового спорту
Спартакіада з гирьового спорту
Спартакіада з гирьового спорту
Спартакіада з гирьового спорту

 

 Категорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.