Спорт у житті викладачів

Автор: Lubov от 31-05-2013, 13:08, переглянуло: 2112

 


   В університеті є давні традиції проведення спортивно-масових заходів для викладачів та співробітників. У щорічних спартакіадах «Здоров’я» брало участь не одне покоління професорсько-викладацького складу нашого вишу. Ще за роки існування СРСР професорсько-викладацький склад та співробітники університету в обов’язковому порядку складали норми спортивного комплексу ГПО (готовий до праці й оборони) з таких видів, як біг на короткі та довгі дистанції, підтягування та віджимання, біг на лижах, штовхання ядра та метання гранати, стрибки в довжину, висоту, плавання і туристичні походи, кульова стрільба).

   Сьогодні такі вимоги поступово відходять у забуття. Але,  якщо згадати історію, то важко знайти в університеті викладачів старше 50 років, які б не пройшли такої підготовки, Учасниками змагань спартакіад «Здоров’я» були і ректори: Г.Ф. Наумов, Д.Г. Тихоненко, М.Д. Євтушенко, В.К. , професори: М.А. Бобро, В.Й. Шиян, Ю.В. Будьонний, Ф.М. Марютін, В.К. Горкавий, В.В. Дегтярьов, М.К. Іжик, В.Д. Савченко, А.П. Вервейко, О.Т. Лозовий, О.І. Олійник, О.І. Гуторов та багато ін.

   На зміну їм прийшло нове покоління науково-педагогічних працівників університету, які сьогодні захищають честь і спортивну доблесть нашого колективу у спартакіаді «Здоров’я» ВНЗ Харківської області та аграрних вишів III IV рівнів акредитації. Із 28 по 30 травня у с. Лозовеньці (ХДЗВА) та в м. Херсоні за програмою Положення Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 17.04.2013 р. (№ 37-18-1-13/7788) Відбулися змагання з міні-футболу, настільного тенісу, бадмінтону. Активними учасниками там були наші команди, які посіли шості місця з міні-футболу і бадмінтону Бронзовими призерами спартакіади стали наші тенісисти у складі: А.Б Дідюкова старший викладач кафедри фізичного виховання, І.О. Олійник – доцент кафедри виробничого менеджменту, А.М. Полив’яний декан факультету лісового господарства, І.Г. Саріогло – провідний фахівець.

   Наступними видами змагань спартакіади буде волейбол та шахи в м. Херсон на базі спортивного табору «Лазурний» 25‑27 червня 2013 р.

   Бажаємо командам нових успішних стартів, а всіх викладачів, не байдужих до фізичної культури і спорту, запрошуємо прилучитися до спортивного життя і захищати честь своєї альма-матер.

 

 

Зав. кафедри фізичного виховання В.І. ХлопенкоКатегорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.