СПОРТИВНЕ СВЯТО

Автор: Uspeh от 13-03-2012, 10:36, переглянуло: 2314

 

 

            23 лютого відбувся традиційний вечір спортивної слави Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, присвячений підсумкам спортивно-масової роботи за 2010-2011 н.р. та Дню захисника Вітчизни. Чудова концертна програма прикрасила свято і підняла настрій присутнім в залі.

         У 2010-2011 навчальному році кафедра фізичного виховання, спортивний клуб, разом з деканатами і громадськими організаціями, виконуючи Державну програму розвитку фізичної культури та спорту, проводили роботу по залученню студентської молоді, науково-педагогічних працівників та співробітників університету до регулярних занять фізичною культурою і спортом, формуванні на цій основі здорового способу життя в університеті.

        Проведені масові заходи на факультетах, курсах, в групах, Спартакіада збірних команд факультетів, Спартакіада перших курсів, Спартакіада „Здоров’я” викладачів і співробітників. Збірні команди університету брали участь в міжнародних змаганнях, Спартакіаді ВНЗ Харківської області, у першості м. Харкова, в Кубку м. Харкова, в першості Харківської області і району. Загалом в цих заходах взяли участь більше 1500 студентів і близько 60 викладачів і співробітників університету.

Кафедра фізвиховання та спортивний клуб провели слідуючі спортивно-масові заходи:

- Кубок Харківського району з волейболу серед ветеранів,

- Кубок з волейболу присвячений пам’яті академіка Ю.В. Будьонного,

- Кубок з міні-футболу «Давай разом»,

- Кубок з гирьового спорту присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні,

- Змагання присвячені Дню молоді,

- Змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу в День посвячення у студенти університету серед першокурсників,

- Змагання з пляжного волейболу, футболу до Дня 195-річниці університету - Масові оздоровчі туристичні походи в Крим та Карпати.

     За досягнуті успіхи у спортивно-масовій роботі за результатами Спартакіади університету наказом ректора були нагороджені: за 1 місце у комплексному заліку колектив факультету «Менеджмент та економіка»; за П місце – колектив агрономічного факультету; за Ш місце – колектив факультету «Облік і фінанси»

     В Спартакіаді збірних команд факультетів 1 місце посіла команда факультету«Менеджмент та економіка»; П місце - колектив факультету «Облік і фінанси», Ш місце – колектив Агрономічного факультету.

     В Спартакіаді перших курсів призерами стали: 1 місце - Агрономічий факультет; П місце – колектив факультету Захисту рослин; Ш місце - колектив факультету «Обліку і фінансів».

16 збірних команд університету брали участь у студентській Спартакіаді Харківщини по П групі вузів.

 

 

 

 Чемпіонами і призерами змагань стали:

- збірна команда університету з армспорту - 2 місце, тренер Дідюков А.Б.

- збірна жіноча команда з баскетболу -3 місце, тренер Тихонов А.І.

- збірна команда з шашок - 3 місце , тренер Євтєєв М.Г.

- збірна команда з шахів - 2 місце, тренер Євтєєв М.Г.

- збірна жіноча команда з волейболу - 3 місце, тренер Даниленко О.М.

- збірна команда з важкої атлетики - 3 місце,тренер Трегуб Є.М.

  


Збірна жіноча команда з баскетболу

 

 Збірна команда ХНАУ з шахів,шашок.

 

 

 

Збірна жіноча команда ХНАУ з волейболу

 

      Вперше в історії університету найвище спортивне звання заслужений тренер України отримавст.викладач кафедри фізвиховання Трегуб Костянтин Миколайович за підготовку заслуженого майстера спорту України Рожкова Артура Олександровича – иректора інституту післядипломної освіти, чотирьохразового Чемпіона світу з гирьового спорту.

 


Заслужений тренер України ст.викладач кафедри фізвиховання Трегуб к.М., та чотири разовий Чемпіон світу Рожков А.О.

Звання Чемпіона України серед ветеранів з лижних гонок здобув четвертий раз поспіль Євтєєв Микола Григорович, старший викладач кафедри фізвиховання.

Майстером спорту України став магістр факультету агрохімії та ґрунтознавства Шекера Сергій.

 

25 викладачів, співробітників та ветеранів спорту були відзначені профсоюзним комітетом грамотами та преміями за активну участь в спортивному житті університету.

За високі спортивні результати, досягнуті в змаганнях,кращі спортсмени університету нагороджені преміями і почесними грамотами. Бажаємо їм в подальшому на високому спортивному рівні захищати честь і гідність нашого університету.

 

 

Збірна чоловіча команда ХНАУ з волейболу

 

 Категорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.