Кримський спортивний похід студентів і випускників навесні 2012 року

Автор: Uspeh от 15-05-2012, 11:54, переглянуло: 2142

 

Кримський спортивний похід студентів і випускників навесні 2012 року

 

Кримський спортивний похід студентів і випускників навесні 2012 року

Кримський спортивний похід студентів і випускників навесні 2012 року

 

Активна частина походу почалася у м. Бахчисарай, де учасники походу ознайомилися з його визначними пам'ятками: Ханський палац, Свято-Миколаївський монастир у скелях, древнє печернє місто Чуфут-Калє та ін.
На другий день похід продовжився у місті-герої Севастополі, де учасники могли оглянути Панораму оборони Севастополя, Приморський бульвар, Графську пристань, пам'ятник загиблим кораблям, древнє місто Херсонес, Сапун гору та інші видатні місця.
Третій день гірничо-пішохідної спортивної частини походу розпочався у м. Бахчисарай за маршрутом: Тепе-Кермен, Ескі-Кермен, перехід убрід річки, підйом на Білу гору, траверс гори св. Іллі, вихід повз монастир св. Лаки до стоянки на озерах села Високе.
Четвертого дня пішохідний гірський машрут продовжився до наступної стоянки Богатир (де було днювання), з панорамою чудового виду на Чатир-Даг і Ай-Петрі і неперевершену каскадну гірську річку з водоспадами та озером.
На шостий день ми продовжили маршрут крутим підйомом повз руїни храму Христа Рятівника на стоянку Бойко, після чого спустилися у Великий каньйон, який ми всі вважаємо восьмим дивом світу. Ми мали можливість насолодитися купанням у чудовому Блакитному озері та у цілющій ванні Молодості (Караголь), оглянути джерело Панія (що наповнюється 375 літрів/сек), красивий Яблуневий розпад і каскад водоспадів.
На сьомий день ми здійснили підйом на Ай-Петринскую яйлу, підкорили м. Лиса (1275 м) і пройшли до ск. Таракташ, а наступного дня спустилися до водоспаду Учан-Су (98 м) — це найвищий водоспад Криму. Дуже цікавими виявилися екскурсії по Воронцовському та Масандрівському палацам, Нікітському Ботанічному саду, Ластівкіним гніздом.
Всі учасники походу гідно винесли його труднощі, особливо хотілося б відзначити таких студентів: Вадим Білогуб, Володимир Бугайов, Юлія Шаповалова (3 курс ФАГ), Валентин Волик (4 курс ФАГ), Аліна Ревтьє, Надія Бреславська (5 курс ФАГ), Сергій Сеін (5 курс агрофак), Євген Лебеденко, Віталій Архипов, Ольга Адаменко (5 курс ФЗР), Гадам Керімов (2 курс ФМЕ), а також випускників Миколу Вінніка (агрофак), Сергія Даниленка, Георгія Пастернака (ф-т лісового господарства). Усі виконали другий спортивний розряд з пішохідного туризму.
Похід справив незабутні враження! Дякуємо за велику моральну та організаційну підтримку універсітетский профком і його голові А. В. Бондареву.

Кримський спортивний похід студентів і випускників навесні 2012 року

 

Досвідчені туристи "взяли на буксир" новачків туристичної справиКатегорія: Новини » Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.