ЗДОРОВ’Я – РЕЗУЛЬТАТ ДІЙ: фізичних, соціальних і духовних

Автор: Intercom от 13-09-2017, 08:54, переглянуло: 375

 

ЗДОРОВ’Я – РЕЗУЛЬТАТ ДІЙ:

фізичних, соціальних і духовних

   Відмінне здоров’я  – тренд сьогодення і майбутнього . Актуально згадати про те, що невід’ємною складовою процесу формування здорового способу життя є фізичні навантаження та регулярні спортивні тренування. Тому напередодні Дня фізичної культури та спорту делегація студентів, у складі трьох осіб, відвідала обласний інформаційно-просвітницький семінар із питань реалізації державної молодіжної політики у сфері утвердження засад здорового способу життя. Захід відбувся 8–9 вересня 2017 р. у конференц-залі медіацентру «Время».

   Мета семінару –  об’єднання зусиль громадських організацій і державних установ спрямованих на підвищення рівня здоров’я молоді та популяризацію культури здоров’я в молодіжному середовищі.

   Спільна ідея об’єднала представників різних напрямів діяльності та вікових категорій. Чемпіонка світу з традиційного карате Вікторія Соколова відверто розповіла  зворушливу історію свого життя  і поділилася секретами успіху. Голова відділу в справах молоді та культури Харківської єпархії УПЦ протоієрей Федір Воскобойников ознайомив присутніх із духовним аспектом життя як запорукою здоров’я. Представники Реабілітаційного центру алко- та наркозалежних «Шанс»  поділилися інформацією щодо можливості позбавлення від шкідливих звичок і для прикладу розповіли декілька історій вольових людей – своїх клієнтів. Голова громадської спортивної організації інвалідів «Афродіта» Н.В. Юкляєвська акцентувала увагу на важливості розвитку в дітях і дорослих з обмеженими можливостями поняття «особистість» та сприянні створенню соціально-психологічних умов для їх духовної, соціальної та фізичної реабілітації. І це не всі історії, які прозвучали протягом запланованих двох днів.

   В рамках заходу було передбачено обговорення й аналіз формування засад здорового способу життя у форматі тренінгу. Під час роботи в групах студенти ХНАУ мали змогу висловити свою позицію стосовно здоров’я, знайти однодумців, а також порівняти власні переконання з думками опонентів.

   Час пролетів непомітно, а отже з користю. Мотиваційні розповіді – це поштовх для тих, хто лише знає про здоровий спосіб життя, і допоміжний ковток енергії для тих, хто його дотримується.

Здоров’я – це краса і молодість, продуктивна робота головного мозку і відмінний фізичний стан. Здоров’я – безцінний скарб. І те, у якому стані ваша скарбниця, залежить від кожного з вас!

ЗДОРОВ’Я – РЕЗУЛЬТАТ ДІЙ:  фізичних, соціальних і духовних
ЗДОРОВ’Я – РЕЗУЛЬТАТ ДІЙ:  фізичних, соціальних і духовних
ЗДОРОВ’Я – РЕЗУЛЬТАТ ДІЙ:  фізичних, соціальних і духовних
ЗДОРОВ’Я – РЕЗУЛЬТАТ ДІЙ:  фізичних, соціальних і духовних


Надія ВОВК,

відповідальна за сектор інформаційного

 забезпечення та PR-технології ОРССКатегорія: Новини » Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.