Навчання з Ентомології, місто Яремче, Івано-Франківська область

Автор: Intercom от 9-03-2016, 14:04, переглянуло: 797

 

НАВЧАННЯ З ЕНТОМОЛОГІЇ

 

    25−26 лютого 2016 р. у мальовничому містечку Яремче (Івано-Франківська область) відбулося навчання із загальної та сільськогосподарської ентомології для співробітників міжнародної компанії Сингента − однієї з провідних фірм-виробників засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалу у світі. Навчання проводила кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології та ентомології ім. проф. Б. М. Литвинова Леженіна Ірина Павлівна.

     Протягом двох днів співробітники з різних регіонів країни слухали лекції та приймали участь у практичних заняттях. Особливу увагу було приділено фізіології живлення та типам живлення комах і рослиноїдних кліщів, особливостям живлення комах-фітофагів, шкоді, якої завдають ці фітофаги. Були розглянуті особливості життєвих циклів комах та кліщів, типи пошкодження фітофагами і можливість визначення групи шкідників за характером пошкодження.

     На практичних заняттях учасники навчання мали можливість ознайомитися з будовою дорослих комах та їх личинок, а також вчилися визначати комах. Визначення комах викликало чималу зацікавленість і більшість учасників навчання усвідомили складність цієї справи, необхідність високої кваліфікації, а головне неможливість точної ідентифікації за фотографіями комах.

    Наприкінці занять, враховуючи, що працівники були з різних регіонів, Ірина Павлівна провела профорієнтаційну роботу і запросила всіх до навчання в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва і особливо на факультеті захисту рослин.
Категорія: Виховна діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.