ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!

Автор: Intercom от 27-12-2016, 14:32, переглянуло: 617

 


ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!

   Увага завжди дорогоцінна для кожного, її потребують люди різного віку і соціального статусу, різних поколінь і поглядів. Особливо вона важлива для тих дітей, які від самого народження не отримали батьківської ласки. Завжди заклопотані, відчуженні дорослі занадто часто забувають про їх існування  у той час як ці діти бажають отримати хоча б маленьку часточку бажаного тепла. Для дитячого щастя потрібно зовсім небагато, лише турбота, а подякою будуть сяючі очі дітей.

   Уже багато років наш університет допомагає Богодухівському спеціальному навчально-виховному комплексу Харківської обласної ради для дітей-сиріт та дітей, що потребують спеціальної освіти.

   19 грудня у День Святого Миколая делегація ХНАУ ім. В.В. Докучаєва у складі: голови профкому Синявіної Ю.В., завідуючої студентським клубом профкому Осової О.А., заступника голови ОРСС Приходько Дмитра та представників студентського самоврядування завітали до підшефних з подарунками та поздоровленнями. Помічники Святого Миколая привезли вихованцям інтернату поживний та екологічно чистий мед з пасіки університету, а також солодощі, печиво, цукерки, мандарини, яблука та канцелярські принади.

   Діти поздоровили гостей зі святом яскравим концертом із чудовими піснями, запальними танцями, казкою, яку подарували дітям учасники дитячого театру. Свято перейшло з актової зали до Новорічної ялинки у спортзал, де продовжили святкувати з артистами циркового жанру. Зустріч  Діда Мороза дуже порадувала дітлахів, авжеж, кожен отримав з рук Новорічного Гостя святковий подарунок. Свято завершилось  традиційним фотографуванням з малечою на згадку. На нашу адресу від адміністрації дитячого інтернату пролунали щирі слова вдячності за увагу, чуйність та турботу про дітей.

Хай ніколи не згасне вогник доброти і милосердя у наших серцях!

ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!
ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!
ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!
ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!
   
ПОДАРУЄМ ДІТЯМ СВЯТО!


Категорія: Новини » Виховна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.