День відкритих дверей в ХНАУ

Автор: Intercom от 16-05-2017, 11:58, переглянуло: 716

 

РАДІ ВІТАТИ В ХНАУ!

Вдало вибери професію,

Вклади в неї свою душу,

Тоді щастя само тебе відшукає.

К.Д. Ушинський

   13 травня 2017 р. у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва відбувся традиційний весняний захід – День відкритих дверей.

День відкритих дверей в ХНАУ


   Вибір професії – серйозний крок у житті кожної молодої людини. Тому провідним напрямом роботи кожного вищого навчального закладу є профорієнтаційна діяльність, яка розкриває специфіку різних професій та допомагає школярам зробити свідомий вибір. Адже професія у майбутньому визначить соціальний статус, затребуваність у житті і, навіть, рівень матеріального добробуту.

   Цього року в гостинний ХНАУ завітали 498 юнаків і дівчат із м. Харкова, 17 районів Харківської області, Донецької, Кіровоградської, Луганської та Черкаської областей. У холі актового залу всі навчальні підрозділи університету розгорнули свої інформаційні стенди. Тож одразу після реєстрації гості мали можливість поспілкуватися біля них із деканами факультетів, викладачами та студентами й отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Утім найбільше інформації чекало на них під час екскурсійних маршрутів навчальними корпусами університету.

  Потім у актовому залі відбувся святковий концерт під час якого всім присутнім надано детальну інформацію про факультети університету, їх деканів і можливості, які отримує кожен студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. Бурхливими оплесками зустрічали абітурієнти кожен творчий виступ талановитих докучаєвців.

   Бажаємо випускникам шкіл зробити свідомий крок у виборі професії, який дуже важливий для подальшого будівництва власного життя.

Запрошуємо на навчання до ХНАУ!

День відкритих дверей в ХНАУ
День відкритих дверей в ХНАУ
День відкритих дверей в ХНАУ
День відкритих дверей в ХНАУ
Категорія: Виховна діяльність, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.