«ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ» І «ОСТРІВ СКАРБІВ»

Автор: Intercom от 25-05-2017, 09:54, переглянуло: 506

 

«ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ» І «ОСТРІВ СКАРБІВ»


   19-21 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Орлятко» в селищі Кочеток Чугуївського району Харківської області відбувся Харківський обласний зліт молодіжних об’єднань «Острів скарбів». Харківський НАУ ім. В.В. Докучаєва  представила команда «Властелины полей» – команда, яка об’єднала представників усіх факультетів, як студентів, так і викладачів: талановитих, розумних, спортивних, запальних та неймовірно креативних.

   Туристичні зльоти для докучаєвців – один із найбажаніших та найулюбленіших видів проведення дозвілля. Завдяки цьогорічному виїзду молоді, ініціативні люди не тільки задовольнили власний інтерес, а й зробили вагомий внесок у підтримання здорового способу життя, культурного розвитку і нестандартних рішень для розв’язання стандартних завдань.

   Якими були «Властелины полей»? Командою типових аграріїв за назвою, якій удалося не лише відповідати тематиці зльоту «Острів скарбів», але й проявити креативність і сміливість, щоб стати Сомалійськими піратами. Проте на загін розбійників команда ХНАУ була схожа саме позитивними рисами: організованістю, дружністю, яскравістю, що додавало неординарності і дозволяло виділятися з-поміж інших. Розбишак докучаєвці нагадували тільки постійним шумом та галасом: девізами, кричалками, радісним сміхом, піснями під гітару до пізньої ночі і т.д. Але ми - студенти, втілення неповторної молодості, і нас сприймали такими, як ми є. Ми були наймолодші. Протягом триденного життя ми накопичували корисний досвід від команд-побратимів, відчуваючи при цьому захоплення. Туристичний зліт створив одну вікову течію, яка у бурхливому ритмі плекає єдину ідею упродовж років.

«ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ» І «ОСТРІВ СКАРБІВ»


   Згідно цьогорічної програми учасники зльоту молодіжних об’єднань  узяли участь у конкурсі пісні та конкурсах «Що? Де? Коли?» (командна гра, у якій команди змагаються в умінні знаходити правильну відповідь на поставлене запитання протягом хвилини); «Морський парад» (представлення команди за тематикою турзльоту  з обов’язковим використанням умовного корабля або іншого морського судна); «Чорним по білому» (художній конкурс, який передбачав виконання малюнку на тему «Острів скарбів» у чорно-білих відтінках); «Буріме» (літературний конкурс – складання віршів із використанням виданих заздалегідь рим); «Хто зверху?» (конкурс проводять за правилами однойменного телевізійного шоу: на кожного учасника надягають картонну коробку з літерами на спині і грудях. Після того, як ведучий зачитає питання, учасники переміщуються і складають слово-відповідь).

«ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ» І «ОСТРІВ СКАРБІВ»


   Як відповідальні студенти, «Властелины полей» виконали домашнє завдання, суть якого полягала в тому, щоб розкрити задану тему «Свистати всіх нагору», продемонструвавши при цьому кмітливість, артистизм, креативність і почуття гумору.

   Учасники зльоту також показали свою фізичну підготовку в змаганнях з футболу, волейболу, жіночого пенальті, під час проходження легкоатлетичної й туристичної естафет, а також у конкурсі «Закритий вид спорту».

  Молоді та енергійні повернулися до університету не лише з піднесеним настроєм і позитивними емоціями, а й з перемогами. За результатами зльоту команда ХНАУ посіла перші місця в конкурсах «Пісня» та «Морський парад» (представлення команди), перше і друге місця у конкурсі «Хто зверху?»,  друге місце у конкурсі «Закритий вид спорту».

«ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ» І «ОСТРІВ СКАРБІВ»


   Команда «Властелины полей» висловлює вдячність ВПО «Динамо» за організацію змагань, Харківській райдержадміністрації - за допомогу у підготовці, а також керівництву університету та профспілковому комітету - за всебічну підтримку. Сподіваємося на співпрацю в наступному році на Туристичному зльоті молодіжних об’єднань-2018!

Надія ВОВК,

відповідальна за  інформаційне забезпечення

та PR-технології ОРСС ХНАУ,

учасниця туристичного зльотуКатегорія: Виховна діяльність, Культурно-массова діяльність, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.