Випуск факультету інженерів землевпорядкування

Автор: Intercom от 16-07-2017, 01:23, переглянуло: 881

 

Випуск факультету інженерів землевпорядкування

 

   06-13 липня 2017 року на факультеті інженерів землевпорядкування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбулися засідання державної екзаменаційної комісії про установленням відомості рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації та освітньо-кваліфікаційний рівень.

   Наказом ректора університету № 310 від 02.06.2017 р. затверджено склад членів Державних екзаменаційних комісій на факультеті інженерів землевпорядкування в 2017 році з перевірки підготовки бакалаврів зі спеціальних дисциплін:

   Матвєєв Павло Миколайович – кандидат економічних наук, директор ТОВ "Земінформ", м. Харків;

 Князь Олександр Вікторович, декан факультету інженерів землевпорядкування, кандидат економічних наук, доцент кафедри управління земельними ресурсами та кадастру, професор університету;

   Кошкалда Ірина Віталіївна, завідувач кафедри управління земельними ресурсами та кадастру, доктор економічних наук, професор;

   Ачасов Андрій Борисович, завідувач кафедри геодезії, картографії та геоінформатики, доктор сільськогосподарських наук, професор;

 Петренко Олександр Якович, завідувач кафедри землевпорядного проектування, кандидат економічних наук, доцент, професор університету.

   Всього було допущено до екзамену 58 студентів. З них оцінку «відмінно» одержали 17 студентів, «добре» – 32 студентів, «задовільно» – 9 студентів.

   Голова Державної екзаменаційної комісії  П.М. Матвєєв відмітив, що студенти мають дуже високий рівень і гарні знання та побажав успіхів в подальшому  навчанні.

   За результатами роботи Державної екзаменаційної комісії 14 липня 2017р. відбувся випускний  у бакалаврів. Всім випускниками було присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр за напрямком "Геодезія, картографія та землеустрій".

 

    Вітаємо наших випускників!

 

 Деканат факультету інженерів землевпорядкування.
Категорія: Новини » Виховна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.