Засідання наукового гуртка

Автор: Intercom от 17-10-2017, 09:19, переглянуло: 402

 

Засідання наукового гуртка

   12 жовтня 2017 р. на кафедрі фітопатології відбулося розширене засідання наукового гуртка. У його роботі взяли участь 15 учнів обласної школи-інтернату «Обдарованість» з учителем біології І.В. Шевченко, а також аспіранти, магістри і студенти нашого факультету. На засідання було запрошено ректора університету, доктора економічних наук, професора члена- кореспондента НААН України О.В. Ульянченка, проректора з науково-педагогічної роботи професора В.М. Петрова, помічника ректора з навчально- виховної роботи С.І. Василишина, які побажали учасникам гуртка успіхів у науковій роботі, набутті глибоких теоретичних та професійних знань при проведенні фітопатологічних  досліджень і виконанні дипломних робіт з актуальних тематик захисту рослин від інфекційних хвороб різної етіології, участі і перемог у конкурсах наукових робіт, олімпіадах, а також тісної співпраці з учнями школи-інтернату.

   З доповіддю на тему «Культивування фітопатогенних грибів у чистих культурах» виступив староста гуртка, магістр другого року навчання  Б.О. Коломоєць.

   Потім завідувач кафедри, доктор с.-г. наук, професор В.П. Туренко познайомив учнів школи з історією кафедри фітопатології, науковою тематикою кафедри та вирішенням сучасних завдань, що стоять перед колективом кафедри.

   Для учнів обласної школи-інтернату «Обдарованість» доценти кафедри Плєтникова Н.Я., асистенти Батова О.М. , Горяінова В.В., за активної участі аспірантів кафедри Луханіна І.В., Поєдінцевої А.А. провели лабораторне заняття з теми «Мікроскопічні дослідження морфологічних ознак збудників інфекційних хвороб зернових, технічних і плодових культур».

   У подальшому плануються систематичні тематичні зустрічі з учнями цієї школи за затвердженим про співробітництво планом.

 

         Завідувач кафедри,

професор  В.П. Туренко

Засідання наукового гуртка
Засідання наукового гуртка
Категорія: Новини » Виховна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.