Літня практика в Болгарії

Автор: Intercom от 18-10-2017, 10:39, переглянуло: 580

 

Літня практика в Болгарії

   Наша подорож розпочалася з приїзду на місце проходження практики – у комплекс відпочинку Primorsko Club, який розташований між містами Приморсько та Кітен.

   Поселили в одно зірковому готелі, «Бісер», у 2- і 3-місні номери. Оформили всі необхідні документи і пішли вивчати місце роботи та знайомитися з персоналом. За розподілом я попала в три зірковий ресторан «Форест Бійч» на посаду піколло ресторант (офіціант).

 

Робота в Форест Бійч

Літня практика в Болгарії
Літня практика в Болгарії
Літня практика в Болгарії
Літня практика в Болгарії

Літня практика в Болгарії

   Спочатку було важко: інша, незнайома мова, незвична для мене робота, але дружній колектив і позитивно налаштовані відвідувачі допомогли швидко втягнутися в ритм життя ресторану. Працювало нас, болгар та українців, приблизно однакова кількість. Ставилися до нас з повагою – і керівництво, і співробітники. І взагалі місцеве населення було досить позитивно налаштоване на нашу плідну співпрацю. Робочий день був 8-годинний 6 робочих днів на тиждень і 1 вихідний. Але якщо хтось виявляв бажання працювати більше, без проблем міг узяти додаткові 4 год і таким чином мати 12-годинний робочий день.

   Усього в 10 хв від місця проживання та роботи був пляж, тому як тільки з’являлася вільна хвилинка ми проводили її, насолоджуючись теплим сонцем і прохолодним морем. До того ж не дозволяла нам сумувати 6-денна анімаційна програма – постійно проводилися різні ігри (волейбол на пляжі, танцювальні шоу, дискотеки).

 

Беглік-Таш

Літня практика в Болгарії

   Болгарія – це в першу чергу туристична країна, тому у вільний від практики час ми мали змогу відчути себе повноцінними туристами. Оскільки я дуже люблю подорожувати, кожен мій вихідний проходив на новому місці. Із задоволенням згадую ті міста, в яких мені вдалося побувати.

 

Созополь

Літня практика в Болгарії

   Неподалік від міста Приморсько знаходяться залишки старовинного фракійського поселення – Беглік –Таш. Воно надзвичайне: коли перебуваєш там, з’являється відчуття, ніби дух предків усе ще править у тій місцині.

   Созополь – найстаріше місто на Чорноморському узбережжі, розташоване в південній частині Болгарії, особливу затишну атмосферу в ньому створюють старі рибацькі будиночки і руїни фортець, які залишилися ще з грецької епохи.

   Фортеця в Равадиново – з першого погляду перехоплює подих від вигляду нібито середньовічної будівлі, але насправді їй приблизно 14-15 років. Її побудував, здійснивши дитячу мрію, Георгі Тумпалов і дав досить романтичну назву – «Закоханий у вітер». Протягом цих років від початку будівництва і до сьогодні усі кошти, які отримуються від туристичних відвідувань, вкладають у розвиток цієї фортеці.

   Поки що для огляду доступний тільки двір та деякі приміщення, але кожна деталь настільки підібрана, що дійсно з’являється відчуття, ніби там правили королі.

   Бургас – звичайне промислове містечко, не відрізняється нічим особливим.

   Несебир – особливу увагу туристів приваблює стара частина міста, де на кожному кроці видніються залишки фортець, храмів, театрів грецьких поселень, елементи архітектури періоду правління Римської імперії, дерев’яні будиночки рибалок епохи Відродження. Це надзвичайне місто, яке входить до списку Всесвітньої спадщини та перебуває під захистом ЮНЕСКО.

Фортеця в Равадиново «Закоханий у вітер»

Літня практика в Болгарії
Літня практика в Болгарії

Літня практика в Болгарії

   Варна – на перший погляд виглядає як звичайний мегаполіс, але це місто також зберегло свою історичну родзинку, і гуляючи ним, можна легко натрапити на руїни періоду правління Римської епохи.

   Балчик – символом міста є палац румунської королеви Марії, який вона назвала «Тихе гніздо», на його території розміщений неймовірної краси ботанічний сад, що нараховує близько 3000 рослин із 35 сімейств і 800 родів з різних куточків світу.

   Серед цікавих місць, які мені ще вдалося відвідати, «Skyfall Infinity Pool» басейн, який облаштований на Золотих пісках і має панорамний вид на море, «Silistar Beach» – пляж в місті Синеморець з унікальним місцем розташування: з одного боку пляжу – Чорне море, а з другого тече ріка Велека.

 

Несебир

Літня практика в Болгарії

   Ось такою насиченою була моя літня практика в Болгарії, під час якої я змогла не лише отримати неоціненний досвід, а й відпочити і по подорожувати.

Балчик

Літня практика в Болгарії

   Хочу щиро подякувати керівництву нашого університету, що дає студентам змогу розвиватися всебічно. Також висловлюю вдячність куратору нашої практики Попову Андрію Сергійовичу за підтримку, яку ми отримували, як на території України, доки тривала підготовка до подорожі, і в Болгарії протягом усього періоду практики.

 

Анастасія Гусак,

здобувач 4-го року навчання

факультету інженерів землевпорядкуванняКатегорія: Виховна діяльність, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.