До Дня Святого Валентина

Автор: Antip от 13-02-2014, 12:51, переглянуло: 2741

 

"ПІД ЗНАКОМ ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ ЛЮБОВІ": ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА 

Любов  це безцінний дар...

Це єдина річ, яку ми можемо подарувати, але все одно вона у нас залишається!

До Дня Святого Валентина
   Люди всього світу 14 лютого відзначають День святого Валентина (День всіх закоханих). Вважається, що це свято відзначають уже понад XVI століть. Коріння Дня закоханих йдуть ще в язичницьку культуру, оскільки древні також відзначали свято всіх закоханих на честь богині любові Лади.
До Дня Святого Валентина

«Не бути коханим  це всього лише невдача, не кохати  ось нещастя»

Альберт Камю

   Сучасне свято нерозривно пов’язане з ім’ям святого Валентина, якого прийнято вважати покровителем усіх закоханих. Історія свідчить, що християнський священик Валентин приблизно в 269 році таємно благословляв шлюби римських легіонерів з їх коханими, незважаючи на те, що імператор заборонив своїм солдатам одружуватися, вважаючи, що це заважає їм думати про війну. Крім того, священик Валентин, справжній подвиг якого став приводом для появи Дня святого Валентина (Дня всіх закоханих), завжди намагався помирити закоханих, він допомагав їм писати любовні листи і давав поради легіонерам щодо того, як краще зізнатися в коханні їх дамам серця.

 До Дня Святого Валентина

До Дня Святого Валентина

Той, хто кохає по-справжньому хоч одну людину, кохає весь світ.

Еріх Фром

   Дізнавшись про відчайдушні вчинки Валентина, імператор засудив його до страти. Тоді як Валентин знаходився в ув’язненні, його регулярно відвідувала сліпа дочка одного з тюремників. Напередодні своєї страти він залишив їй прощальне послання, підписавши його «від твого Валентина». Легенда свідчить, що під час страти молода дівчина дивним чином знов почала бачити і змогла прочитати його послання. Чи було все так насправді чи ні, нам ніколи не дізнатися, але відомо, що зір до дівчини дійсно повернувся приблизно у той час.

   Після цього церква канонізувала священика, а в 496 році Папа Римський Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого  Валентина.

До Дня Святого Валентина
   Кохання – не в інших, а в нас самих, і ми самі його в себе пробуджуємо. А ось для того, щоб його пробудити, нам і потрібен той інший… Кохати – це не значить дивитися один на одного, кохати – це значить разом дивитись в одному напрямку.
До Дня Святого Валентина

Дві речі між людьми найбільшого вартують,
Життя й кохання 
 тіло і душа.
Без духа тіло 
 прах, його вітри роздують
Й знаку не стане, заросте трава.
Так без кохання і життя тьмяніє
Як лист осінній піде в небуття
Щасливий той, хто зрозуміть зуміє
Що лиш Любов 
 продовження життя.

І.П. Жидких, головний бібліографКатегорія: Новини » Виховна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.