Поєднали навчання з відпочинком

Автор: Nastya от 21-07-2015, 14:37, переглянуло: 1148

 

Така організація навчальної практики дає можливість поєднання навчального-виробничого процесу з відпочинком та оздоровленням, а спортивні змагання з футболу, волейболу, бадмінтону, організовані спортивним клубом на спортивних майданчиках навчального центру, сприяють оздоровленню студентів. У навчальному центрі Державного підприємства Скрипаївського навчально-дослідного лісового господарства, що у Чугуївському та Зміївському районі, проходять предметні навчальні практики з комплексу лісогосподарських дисциплін, ботаніки і фізіології рослин, геодезії, лісового ґрунтознавства. До лісгоспу цього року виїжджають студенти молодших курсів факультету лісового господарства, агрономічного, агрохімії та ґрунтознавства, захисту рослин.

До послуг практикантів технологічний процес Скрипаївського та Мохначанського лісівництв, величезні мальовничі заплави ріки Сіверський Донець, землекористування та виробничі структури агрофірми «Надія».

Профспілковий комітет велику частину профспілкового бюджету направляє на надання матеріальної допомоги студентам, що проходять практику у державному підприємстві «Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство». Так, у червні-липні 2015 року профком виділив 19820 грн. на харчування студентів.

 

Віддаємо належне керівникам центру, викладачам кафедри фізичного виховання та предметних дисциплін, співробітникам студентської їдальні (Бундур О.С., Трегуб О.М., Швиденко М.В., Новосад К.Б., Ястреб Т.О., Нікітюк  Н.Д., Поташов Ю.М. та ін.) за створення умов якісного проведення практики, організацію змістовного відпочинку та харчування студентів і викладачів.

Завідуючий практикою Марченко С.О.

 

Голова профкому Синявіна Ю.В.


Поєднали навчання з відпочинком

Категорія: Виховна діяльність, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.