Профорієнтаційна робота факультету обліку і фінансів

Автор: Intercom от 9-02-2016, 15:35, переглянуло: 1198

 

Профорієнтаційна робота факультету обліку і фінансів

 

     Напередодні новорічних та різдвяних свят школи, ліцеї, коледжі та технікуми, з якими співпрацює факультет обліку і фінансів, отримали привітання зі святами. Вітальні листівки, адресовані директорам навчальних закладів, були надіслані поштою. Також привітання від факультету електронною поштою отримали особисто вчителі та батьки учнів.

     У грудні доцент Ярова В.В., виконуючи обов’язки голови ДКК у Красноградському технікумі механізації сільського господарства  ім. Ф.Я. Тимошенка, провела зустріч з випускниками спеціальності «Бухгалтерський облік». Основним  питанням на зустрічі було професійне орієнтування слухачів на навчання на факультеті обліку і фінансів  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

     Також у грудні наших викладачів запросили на новорічні концерти до шкіл Чугуївського району – Старогнилицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Малинівської  гімназія (доцент Ковальова О.В.),  Балаклійського району -  Балаклійської ЗОШ №1 та Буринської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської області (викладач  Герасименко Ю.С.), де вони мали змогу привітати учнів зі святами та запросити їх на навчання до університету.

Профорієнтаційна робота факультету обліку і фінансів

     Професор Пасемко Г.П. з профорієнтаційним візитом відвідала  Фрунзенську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Елітнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Кутузівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області. Професор Супрун О.М. зустрічався з випускникамиІІ-Червоноармійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області. Доцент Бесєдіна Г.Є. та старший викладач Чаговець О.В. відвідали  Вірнопільську ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області. Доцент Пеняк Ю.С. зустрілася зі учнями Харківської гімназії №163.

     Доцент Остапенко Р.М. відвідав Харківську гімназію №14 та Харківські ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та №38. Доцент Шевченко С.В. зустрічалася з учнями Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сахновщинської районної ради Харківської області. Доцент Бага Л.Г. проінформувала щодо умов вступу у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва  Липкуватівський аграрний коледж, Охтирські  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та №3 Охтирської міської ради Сумської області. Аспірантки кафедри економічної теорії Величко Є. та Несен А. зустрічалися з учнями  9-11 класів Харківської  імені двічі Героя Радянського Союзу  О.О. Головачова ЗОШ I-III ступенів № 32 Харківської міської ради Харківської області. Викладачі та аспіранти факультету розповіли про наш університет та запросили всіх особисто відвідати його, щоб переконатись у перевагах навчання у ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва. 

Профорієнтаційна робота факультету обліку і фінансів

     На запрошення директора Балаклійського ліцею Друкальської Т.С. доценти факультету Велієва В.О. та Євдокімова М.О. відвідали загальні батьківські збори учнів 10-11 класів. Батькам майбутніх випускників  роздали інформаційні буклети про університет, умови вступу до нього та про підготовчі курси у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Викладачі детально розповіли про переваги навчання у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, відповіли на питання батьків та вчителів, запросили всіх відвідати наш університет.

     Факультет обліку і фінансів активно працює над поширенням інформації про умови вступу та підготовчі курси у ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва. Викладачі та студенти факультету постійно розповсюджують інформаційні буклети  про наш ВНЗ через електронну пошту, соціальні мережі та під час зустрічей  у навчальних закладах зі старшокласниками, батьками, вчителями.

Профорієнтаційна робота факультету обліку і фінансів Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.