Візит до рідної школи - Роганська середня школа №1

Автор: Intercom от 19-02-2016, 10:15, переглянуло: 1130

 

 

Візит до рідної школи


    18 лютого 2016 р. викладачі ХНАУ завітали до рідної Роганської середньої школи №1 (нині Роганської гімназії) в рамках заходів з профорієнтаційної роботи і зустрілися з учнями 9-11 класів. Перший проректор В.В.Дегтярьов, декан факультету менеджменту і економіки Ю.Л.Філімонов, завідувач кафедри української та російської мов О.В.Тихоненко розповіли гімназистам про престижність факультетів, спеціальностей, за якими здійснюється навчання, отримання робітничих професій, можливість проходити практики на провідних підприємствах України й за кордоном, що дає можливість подальшого працевлаштування.

    Присутні на одному подиху слухали В.В.Дегтярьова, який у своїй розповіді згадав про дитячі роки, проведені у стінах цієї школи, і як обрав аграрну освіту. Він наголосив на тому, що навчатися в нашому закладі  престижно, наводячи особистий приклад і приклад успішних та відомих випускників; володіння іноземною мовою допоможе у майбутній професії, адже співпраця із закордонними партнерами важлива для нашої країни.

    Тихоненко О.В. у своєму виступі зазначила, що аграрна  освіта в усі часи залишається затребуваною; наш студент має можливість одержати другу вищу освіту, підтримувати свої спортивні та мистецькі таланти.

    Філімонов Ю.Л. звернувся до присутньої першої вчительки О.О.Солод з теплими словами подяки, а школярам повідомив про нові перспективні напрями підготовки в економічній, природничій і технічній сферах.

    Секретар приймальної комісії Міхєєв В.В. поінформував учнів про правила прийому на 2016 р. та запросив учнів на День відкритих дверей  і  навчання до ХНАУ.

    У кінці зустрічі учні отримали інформаційні матеріали про факультети і напрями, а на добру згадку про випускників Роганської гімназії В.В.Дегтярьов і О.В.Тихоненко подарували авторські монографії та підручники для шкільної бібліотеки.

 

Завідувач кафедри  української

та російської мов О.В.Тихоненко


Візит до рідної школи - Роганська середня школа №1
Візит до рідної школи - Роганська середня школа №1
Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.