Профорієнтаційна зустріч факультету обліку і фінансів з учнями Вовчанського технікуму

Автор: Intercom от 11-04-2016, 13:30, переглянуло: 572

 

    В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед школярів й учнів технікумів і училищ стає все більш актуальною. В зв’язку з цим, викладачами факультету обліку і фінансів проводиться активна, послідовна, напружена, спрямована профорієнтаційна робота.

    Так, 5 квітня 2016 р. відбулася профорієнтаційна зустріч представників деканату факультету обліку і фінансів Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва з учнями Вовчанського технікуму. Педагогічному колективу технікуму за дорученням ректору університету професора Володимира Кузьмича а було вручено Листа-подяку за співпрацю із університетом. Декан факультету Ірина Михайлівна Сафронська та її заступник Юлія Сергіївна Пеняк  ознайомили майбутніх абітурієнтів з правила вступу та перевагами отримання освіти у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, а також запросили всіх на День відкритих дверей. Усім зацікавленим учням були надані профорієнтаційні матеріали.

    Чекаємо кожного на навчання у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва, бо отримання диплому факультету обліку і фінансів – це запорука вашого майбутнього.

 

Заст. декана Пеняк Ю.С.Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.