ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХНАУ 2016

Автор: Intercom от 18-04-2016, 13:14, переглянуло: 750

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХАРКІВСЬКОМУ НАУ- 2016

 

  Однією із славних традицій нашого університету є проведення Дня відкритих дверей – Дня абітурієнта, основна мета якого є презентація спеціальностей та напрямів навчання майбутнім студентам. 16 квітня 2016 року Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва гостинно приймав у своїх стінах усіх бажаючих ознайомитися з навчальним закладом.

  Цього дня наш університет відвідало 466 учні випускних класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій та професійно-технічних навчальних закладів. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний ВНЗ.

День відкритих дверей ХНАУ – це унікальна можливість для майбутнього студента побачити наш університет своїми очима, поспілкуватися з керівним і професорсько-викладацьким складом, запитати про особливості навчального процесу у представників деканатів і випускових кафедр, поцікавитися перспективами працевлаштування після здобутої вищої освіти, відвідати музейні експозиції на факультетах, музей історії ХНАУ, фундаментальну бібліотеку та дендрологічний парк. І, що не менш важливо, поспілкуватися зі студентами-докучаєвцями у «неформальному ключі».

  Програма святкового заходу була насиченою і пізнавальною. У актовому залі гостей привітали керівники університету, зокрема з промовою до присутніх звернулися ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, професор В.К.  та декани факультетів. Потім художні колективи представили глядачам вокальні й танцювальні номери. Концертні виступи, підготовлені студентами, викладачами та співробітниками нашого вишу завжди з перших хвилин захоплюють увагу й тримають у світі проникливих голосів, запальних рухів та урочистих промов.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХНАУ 2016


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХНАУ 2016
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХНАУ 2016
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХНАУ 2016
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХНАУ 2016
Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.