ОБЛАСНИЙ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВИЇЗД

Автор: Intercom от 21-11-2016, 08:46, переглянуло: 762

 


ОБЛАСНИЙ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВИЇЗД

   18 листопада 2016 р. за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації відбувся масштабний профорієнтаційний захід, присвячений майбутній вступній кампанії для сільських абітурієнтів.

   На базі Чугуївського районного будинку культури на захід  завітало 450 випускників сільських шкіл Чугуївського, Шевченківського, Печенізького та Вовчанського районів Харківської області. Вища школа Харкова була представлена такими закладами:

 1. Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва.
 2. Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого 
 3. Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" 
 4. Харківський національний автомобільно-дорожній університет
 5. Харківський національний університет будівництва та архітектури
 6. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця 
 7. Українська інженерно-педагогічна академія 
 8. Харківська державна зооветеринарна академія 
 9. Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» 
 10. Національний фармацевтичний університет 
 11. Харківський національний університет внутрішніх справ 
 12. Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка 
 13. Національний університет цивільного захисту України 
 14. Комунальна установа "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради 
 15. Національна академія Національної гвардії України 
 16. Харківський торгово-економічний інститут КНТЕУ.

    Наш університет на заході був представлений такими співробітниками: заступник відповідального секретаря приймальної комісії, канд. екон. наук, старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту С.І. Василішин; старший викладач кафедри землевпорядного проектування, канд. екон. наук А.В. Фінашина; доцент кафедри лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка, канд. с.-г. наук В.В. Горошко; старший викладач кафедри селекції, генетики та насінництва, канд. біолог. наук С.В. Лиманська.

    Спочатку, в холі будинку культури понад годину школярі мали змогу відвідати виставку кожного з вузів  та отримати профорієнтаційні матеріали. Біля виставки ХНАУ імені В.В. Докучаєва весь час було багато абітурієнтів, які задавали безліч питань, пов`язаних зі вступом. На ці питання випускники отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді.

   Після цього, в актовій залі будинку культури відбулися презентації кожного з вишів, представлених на заході. Наш університет презентувала профорієнтаційна доповідь заступника відповідального секретаря приймальної комісії, канд. екон. наук С.І. Василішина, яка супроводжувалася презентацією на екрані сцени. Інформація викликала багато інтересу та запитань у майбутніх абітурієнтів.

    Щиро дякуємо обласному керівництву за можливість поспілкуватися з сільськими випускниками та заявити про себе на такому високому рівні. Маємо надію, що багато з школярів, що зацікавилися нашим університетом, наступної осені здобудуть почесне звання «докучаєвців».Категорія: Новини » Виховна діяльність » Профорієнтація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.